Jimmy Boyd Neroli Citrine Organic Crystal Energy Perfume, 100 ml

Inspirativno svjetlo, za veću radost i sigurnost

€ 88,99

(€ 889,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 3 komada.

Besplatna dostava do četvrtak, 01. listopada , ako naručite do ponedjeljak u 23:59 .

Hrvatska: besplatna standardna dostava
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • s citrusima i bijelim cvijećem
  • vitalnost i aktivnost
  • macerirano s citrinom
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Greenatural Blagi gel za intimnu zonu s nevenom, lavandom i borovnicom, 100 ml

Jimmy Boyd Neroli Citrine Organic Crystal Energy Perfume, 100 ml € 88,99 (€ 889,90 / l)
Greenatural Blagi gel za intimnu zonu s nevenom, lavandom i borovnicom, 100 ml € 3,39 (€ 33,90 / l)
Ukupna cijena: € 92,38
Opis

Neroli Citrine Organic Crystal Energy Perfume je eksplozija citrusa i bijelog cvijeća koja vas ispunjava optimizmom. Miris je inspiriran citrinom, sunčanim kamenom koji simbolizira kreativnost, snagu volje i samopouzdanje. Miris osvježava um, budi energiju i potiče izražavanje.

Macerirano s citrinom, koji simbolizira vitalnost i aktivnost.

Gornje note: limun, mandarina, naranča
Srčane note: cvijet naranče (neroli), jasmin
Bazne note: pačuli

Br. proiz. IMP-CRYNE100
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8437003415067
Marka: Jimmy Boyd
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Parfemi
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Cvjetne, Citrusi/Nalik citrusima
Upozorenje: Izbjegavajte kontakt s očima i po potrebi isperite s puno vode, Koristiti samo izvana.
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Mirisni dojam: osnažujući
Vrsta pakiranja: staklo, karton, bočica s raspršivačem / sprej
Sastojci (INCI)

Alcohol Denat[2], Parfum[1], Citral[1], Limonene[1], Terpinolene[1], Beta-Caryophyllene[1], Linalyl Acetate[1], Terpineol[1], Geranyl Acetate[1], Pinene[1], Coumarin[1], Linalool[1]

  1. prirodnog podrijetla
  2. Bio certificirano
Pravne informacije
Proizvođač: Jimmy Boyd Perfumista, S.L., Palautordera street, 11 Polígono Industrial Can Prat, 08450, Llinars del Vallés (Barcelona), Španjolska, info@perfumesjimmyboyd.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Jimmy Boyd Neroli Citrine Organic Crystal Energy Perfume

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder