LastObject Body Wash Refill, 70 g

Ekološki prihvatljiva dopuna gela za tuširanje u dvostrukom pakiranju

€ 17,79

(€ 254,14 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 70 g

Na zalihama imamo još samo 5 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • 2x dopuna od 35 g
  • bez sulfata i mirisa
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Urtekram Fragrance Free Sensitive Scalp Shampoo, 500 ml

LastObject Body Wash Refill, 70 g € 17,79 (€ 254,14 / kg)
Urtekram Fragrance Free Sensitive Scalp Shampoo, 500 ml € 13,09 (€ 26,18 / l)
Ukupna cijena: € 30,88
Opis

Ovo sredstvo za pranje tijela (Body Wash) razvijeno je u suradnji sa stručnjakinjom za ljepotu Salli Villefrance. Izuzetno je blago prema koži, hidratizira je i ne sadrži nadražujuće tvari. Prikladno je i za osjetljivu kožu, a zahvaljujući obliku praha ujedno je i ekološki prihvatljivo.

Primjena:

  • Višekratnu bočicu napunite s 450 ml mlake vode izravno iz slavine – na poleđini bočice nalazi se oznaka.
  • Dodajte prah (može se malo prašiti, stoga držite mali razmak), umetnite pumpicu i oprezno tresite oko 30 sekundi.
  • Preporučuje se otvaranje vrećice škarama.
  • Prah se može zgrudati, ali će se u potpunosti otopiti.
  • Ostavite mješavinu da odstoji 30 minuta i zatim ponovno protresite – tada je proizvod spreman za upotrebu. Još bolju teksturu poprima nakon 24 sata.
Br. proiz. LOA-72411
Sadržaj: 70 g
EAN: 5714820724118
Marka: LastObject
Konzistencija/oblik doziranja: Prah
Vrste proizvoda: Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Hipoalergeno, Refill, Bez sulfata, Unisex, Neparfurmirano, Vegansko
Mirisne note: Neutralnog mirisa
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: torba, karton
Sastojci (INCI)

Trehalose, Sorbit, Sodium Lauroyl Glutamate, Sodium Cocoyl Sarcosinate, Hydroxypropyl Methylcellulose, Caesalpinia Spinosa Gum, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Benzoate, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Sodium Hyaluronate

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: LastObject ApS, Yderlandsvej 1, 2300, Copenhagen, Danska, kontakt@lastobject.de, lastobject.at/en

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za LastObject Body Wash Refill