Memì - Natural Baby Care Comfort Oil, 20 ml

Čisto ulje vitamina E za njegu mama i beba

€ 13,04 € 14,49 -10%

(€ 652,00 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 20 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • idealno za osjetljivu bebinu kožu
  • prikladno i za njegu grudi
  • bogata, obavijajuća tekstura
  • omekšavajuća svojstva
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Memì - Natural Baby Care Soft Body Cream, 200 ml

Memì - Natural Baby Care Comfort Oil, 20 ml € 13,04 (€ 652,00 / l)
Memì - Natural Baby Care Soft Body Cream, 200 ml € 23,39 (€ 116,95 / l)
Ukupna cijena: € 36,43
Opis

Comfort Oil je čisto ulje vitamina E koje njeguje i štiti kožu. Njegova bogata, obavijajuća tekstura pomaže održati kožu mekom i elastičnom te je idealna za posebno suhe dijelove kože. Može se nanositi i na kožu grudi kako bi tijekom dojenja ostala mekana i podatna.

Sve istaknute prednosti proizvoda:

  • za osjetljivu i suhu bebinu kožu
  • prikladno i za mame – za njegu grudi
  • intenzivno njeguje, štiti i potiče elastičnost
  • bogata i obavijajuća tekstura

Primjena:

  • Beba: Malu količinu proizvoda nanesite na očišćenu i suhu kožu te nježno umasirajte dok se potpuno ne upije.
  • Mama:
    • Idealno za kožu grudi te posebno suha ili ispucala područja.
    • Ako se upotrebljava na grudima tijekom dojenja, područje prije dojenja nježno očistite.
Br. proiz. ETE-MEM10
Sadržaj: 20 ml
EAN: 8056269414111
Marka: Memì - Natural Baby Care
Konzistencija/oblik doziranja: Ulje
Vrste proizvoda: Ulja za njegu kože
Tip kože: Osjetljiva koža, Suha koža
Značajke: Sigurno tijekom dojenja, Vegansko
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: tuba
Za koga?: Baby
Sastojci (INCI)

100 % Tocopherylacetat

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Memì Natural Baby Care, Via N. Giacumbi, 23, 81055, Santa Maria C.V. (CE), Italija, info@meminaturalbabycare.it

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Memì - Natural Baby Care Comfort Oil