Nelipot Shac Deodorant Cream, 55 g

Deo krema koja mazi tijelo i dušu

€ 13,59

(€ 247,09 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 55 g

Na zalihama imamo još samo 8 komada.

Očekivana dostava: utorak, 06. listopada, ako naručite do: četvrtak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • ugodan miris
  • hidratizira

Često naručeno zajedno sa Nelipot Irof Deodorant Cream, 55 g

Nelipot Shac Deodorant Cream, 55 g € 13,59 (€ 247,09 / kg)
Nelipot Irof Deodorant Cream, 55 g € 13,59 (€ 247,09 / kg)
Ukupna cijena: € 27,18
Opis

Ova deo krema pouzdano štiti od neugodnih tjelesnih mirisa i obavija osjetila svojom mirisnom kompozicijom od ulja čajevca i limunske trave. Istovremeno ulje kokosa hidratizira i njeguje nježnu kožu pazuha.

Primjena:
Nanijeti malu količinu (veličine lješnjaka) kreme, uz pomoć priložene špatule, na područje pazuha.

Savjet: Ne nanositi direktno nakon brijanja.

Br. proiz. NEL-3830065400012
Sadržaj: 55 g
EAN: 3830065400012
Marka: Nelipot
Vrste proizvoda: Dezodoransi
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Citrusi/Nalik citrusima
Certtifikati: ECOGEA
Sastojci (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Sodium Bicarbonate[1], Zea Mays Starch[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Hydrogenated Vegetable Oil[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Cymbopogon Citratus Leaf Oil[1], Limonene[3], Citral[3], Geraniol[3], Linalool[3], Citronellal[3]

  1. prirodnog podrijetla
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. iz prirodnih eteričnih ulja
Pravne informacije
Proizvođač: ISTOST d.o.o., Hribarjeva 7, 1234, Mengeš, Slovenija, nelipot.si

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Nelipot Shac Deodorant Cream

2 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,7 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (66%)
4 zvjezdice
1 (33%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

3 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder