Omum Ma Jolie Peau Balancing Face Moisturiser, 40 ml

Harmonizirajuća njega lica s prebioticima

€ 24,21 € 28,49 -15%

(€ 605,25 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 40 ml

Na zalihama imamo još samo 5 komada.

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za osjetljivu, nečistu i reaktivnu kožu
  • savršeno za trudnice
  • za uravnotežen izgled kože i intenzivnu hidrataciju

Često naručeno zajedno sa Omum Le Cajoleur Protective & Ultra-Nourishing Soap, 100 g

Omum Ma Jolie Peau Balancing Face Moisturiser, 40 ml € 24,21 (€ 605,25 / l)
Omum Le Cajoleur Protective & Ultra-Nourishing Soap, 100 g € 8,40 (€ 84,00 / kg)
Ukupna cijena: € 32,61
Opis

Ova krema za lice ima posebnu recepturu prilagođenu koži izvan ravnoteže uslijed hormonalnih promjena i stoga je osobito prikladna za njegu lica tijekom trudnoće, puberteta, menopauze ili prestanka uzimanja kontracepcije. Kombinacija organske vode limuna, morskih ekstrakata, glicerina i prebiotika nudi uravnotežujuća svojstva. Podržava se sposobnost kože da zadrži vlagu, dok se višak sebuma dovodi u ravnotežu. Nježno topljiva tekstura kreme brzo se upija i pruža ugodan, mekan osjećaj kože. Budući da ova njega ne sadrži eterična ulja, idealna je za trudnice i dojilje, kao i za sve žene s osjetljivom, reaktivnom kožom ili kožom sklonom nečistoćama. Diskretan miris cvijeta badema.

Primjena: Nanesite ujutro i navečer na očišćenu kožu lica, vrata i dekoltea te umasirajte.

Br. proiz. OMU-JOL40
Sadržaj: 40 ml
EAN: 3760214630185
Marka: Omum
Primjena: 24-satna njega
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Kreme za lice
Tip kože: Masna koža, Mješovita koža, Osjetljiva koža, Problematična koža, Mlada koža
Značajke: Bez eteričnih ulja, Sigurno tijekom trudnoće, Sigurno tijekom dojenja, Vegansko
Mirisne note: Badem
Certtifikati: Cosmébio - COSMOS ORGANIC
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: karton, tuba
Sastojci (INCI)

Citrus Limon (Lemon) Fruit Water[2], Aqua, Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[2], Glycerin[1], Glyceryl Stearate, Cetearylalcohol, Alpha Glucan Oligosaccharide, Zea Mays Starch[2], Jojoba Esters, Sodium Levulinate, Maltodextrin, Parfum, Sodium Benzoate, Citric Acid, Xanthan Gum, Helianthus Annus Seed Cera, Sodium Stearoyl Glutamate, Sodium Anisate, Palmitoyl Isoleucine, Phytic Acid, Biosaccharide Gum-1, Potassium Sorbate, Tocopherol (Vitamin E), Polyglycerin-3, Phenylethanol, Saccharide Isomerate, Linalyl Acetate, Terpineol

  1. proizvedeno od bioloških sastojaka
  2. iz biološkog uzgoja
Video zapisi o proizvodu:

Beauty Routine | Ma Jolie Peau by Omum – Massage ritual for the face Omum

Pravne informacije
Proizvođač: NAADAM NATURE, 32 avenue de Canteranne, 33600, Pessac, Francuska, www.omum.fr

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

1 recenzija u jeziku: hrvatski za Omum Ma Jolie Peau Balancing Face Moisturiser

39 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,9 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
33 (34%)
4 zvjezdice
30 (30%)
3 zvjezdice
24 (24%)
2 zvjezdice
7 (7%)
1 zvjezdica
3 (3%)

97 ocjene
1 recenzija kupaca. Jezik: hrvatski
39 recenzije kupaca u drugim jezicima