Sonnentor Čaj Olujno vrijeme, Rasuti, 50g

Jedna od najpopularnijih mješavina biljnih čajeva

€ 5,12 € 5,69 -10%

(€ 102,40 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: Rasuti, 50g

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • pikantno-svjež okus
  • rashlađujuća nota na završetku
  • slatke note

Često naručeno zajedno sa Sonnentor Organski biljni čaj za dobro raspoloženje, Rasuti, 50 g

Sonnentor Čaj Olujno vrijeme, Rasuti, 50g € 5,12 (€ 102,40 / kg)
Sonnentor Organski biljni čaj za dobro raspoloženje, Rasuti, 50 g € 5,30 (€ 106,00 / kg)
Ukupna cijena: € 10,42
Opis

Čaj olujno vrijeme najbolji je biljni čaj za hladno i vlažno zimsko vrijeme.

Okus je pun i svjež; osjećat ćete se prebačeno na planinsku livadu. Osjećaj svježine može se pronaći u začinskim notama mente. Završetak je pikantan i rashlađujući s blago slatkastom notom.

Br. proiz. XPI-ST-005082
Sadržaj: 50 g
EAN: 9004145005082
Marka: Sonnentor
Konzistencija/oblik doziranja: Čaj u vrećici, Rasuti čaj
Vrste proizvoda: Čajevi i pribor za čaj
Certtifikati: EU-Bio pečat
Sadržaj (čaj): Vrećicae čaja, Čaj u rinfuzi
Vrijeme infuzije: 5 minuta, 6 minuta, 7 minuta, 8 minuta, 9 minuta, 10 minuta
Sirovine

paprena metvica[1], kadulja[1], uskolisni trputac[1], kamilica[1], Thymian[1], cvjetovi bazge[1], cvjetovi lipe[1]

  1. Bio
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Sonnentor Čaj Olujno vrijeme

7 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,6 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
17 (80%)
4 zvjezdice
1 (4%)
3 zvjezdice
2 (9%)
2 zvjezdice
1 (4%)
1 zvjezdica
0 (0%)

21 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 7 recenzija na drugim jezicima.