Töpfer Mamacare ulje za masažu i njegu, 100 ml

Hranjiva razmazujuća njega

€ 7,10 € 7,89 -10%

(€ 71,00 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • s vrijednim arganovim uljem
  • neparfumirano

Često naručeno zajedno sa Weleda Ulje za opuštanje od lavande, 10 ml

Töpfer Mamacare ulje za masažu i njegu, 100 ml € 7,10 (€ 71,00 / l)
Weleda Ulje za opuštanje od lavande, 10 ml € 1,97 (€ 197,00 / l)
Ukupna cijena: € 9,07
Opis

Mamacare ulje za masažu i njegu sadrži vrijedno Bio arganovo ulje koje podržava Vašu kožu te je njeguje kako bi ostala podatna i elastična. Upravo ono što Vam je potrebno tijekom trudnoće. Prirodni sastojci, prije svega bogati vitamin E, podržavaju prirodne procese kože i štite je od gubitka vlage. Redovitom primjenom pomažete koži da se njeguje, očuva svoju elastičnost i spriječi nastanak strija. Priuštite sebi i svojoj koži ovu posebnu njegu!

Primjena:

  • Ulje za masažu nekoliko puta dnevno obilno umasirajte u očišćenu kožu tijela.
  • Najbolje je da se ne posušite do kraja, već umasirate ulje i vodu na koži trbuha, bedara, stražnjice i grudi.
Br. proiz. XPI-TOE-6035510
Sadržaj: 100 ml
EAN: 4006303009869
Marka: Töpfer
Vrste proizvoda: Ulja za masažu
Tip kože: Za sve tipove kože, Osjetljiva koža
Značajke: Vegansko
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Natural, EU-Bio pečat
Sastojci (INCI)

Glycerin Soja Oil[1], Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil[1], Sclerocarya Birrea (Marula) Seed Oil[1], Triticum Vulgare (Wheat) Bran Extract[1], Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract[1], Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1]

  1. Sastojci iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Töpfer GmbH, Heisinger Straße 6, 87463, Dietmannsried, Njemačka, www.toepfer-babywelt.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Töpfer Mamacare ulje za masažu i njegu