Unique Beauty Miracle Hairmask, 120 ml

Maska sa shea maslacem kao čudotvornim sredstvom za oštećenu kosu

€ 16,69

(€ 139,08 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 120 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za oštećenu kosu
  • učinak jačanja
  • hidratizira
  • Unisex Unisex

Često naručeno zajedno sa Unique Beauty Šampon za dubinsko čišćenje (detox), 250 ml

Unique Beauty Miracle Hairmask, 120 ml € 16,69 (€ 139,08 / l)
Unique Beauty Šampon za dubinsko čišćenje (detox), 250 ml € 12,69 (€ 50,76 / l)
Ukupna cijena: € 29,38
Opis

Miracle maska čini čuda na oštećenoj kosi. Receptura s dragocjenim shea maslacem hrani kosu sve do vrhova, hidratizira i obnavlja strukturu kose.

Primjena:

  • Prvo kosu operite šamponom.
  • Zatim masku ravnomjerno rasporedite na mokru kosu.
  • Pustite da djeluje 5-10 minuta, a zatim dobro isperite.
Br. proiz. XDK-UNI-3771372
Sadržaj: 120 ml
EAN: 5705873771372
Marka: Unique Beauty
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Oštećena kosa, Suha kosa
Značajke: Unisex
Sastojci (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Cetearylalcohol, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Glycerin[1], Coco Caprylate/Caprate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Caprylic/Capric Triglyceride, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Lactic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil

  1. proizvedeno od prirodnih sirovina
  2. iz biološkog uzgoja

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Unique Beauty Miracle Hairmask

16 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,8 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
8 (40%)
4 zvjezdice
4 (20%)
3 zvjezdice
4 (20%)
2 zvjezdice
3 (15%)
1 zvjezdica
1 (5%)

20 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 16 recenzija na drugim jezicima.