Zotter Schokoladen Bio uskrsno gnijezdo, 132 g
Idealno za skrivanje
€ 15,89
(€ 120,38 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- za prave sladokusce
- harmoničan odabir
- lijepo zapakirano
Opis
Šarmantno uskrsno gnijezdo s kojim sigurno nećete pogriješiti.
Sorte:
- Slatko uskrsno gnijezdo, sorta: malina-karamel s voćnim nougatom (ručno rađeno)
- Uskrsni Nashido, sorta: karamel nougat (punjeni Nashido)
- Schmusehase, sorta: mliječna čokolada (Labooko Mini)
- Für Superhasi, sorta: bijela čokolada (Labooko Mini)
- Vom Osterhasen, sorta: jagoda + indijski oraščić (drunter i drüber Mini)
- Čokoladno jaje jagoda-makadamija
- Čokoladno jaje lješnjak
Napomena:
Punjenje uz zadržavanje prava izmjene! Može odstupati ovisno o dostupnosti sorti.
| Br. proiz. | XPI-ZSM-22412 |
|---|---|
| Sadržaj: | 132 g |
| EAN: | 9006403051633 |
| Marka: | Zotter Schokoladen |
| Vrste proizvoda: | Čokolade |
| Značajke: | Bez alkohola |
| Certtifikati: | EU-Bio pečat |
| Napomena o skladištenju: | Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti |
Sirovine
sirovi šećer od trske[1], Kakao maslac[1],
- iz pravedne trgovine, ukupni udio pravedne trgovine 60% / iz kontrolirane ekološke poljoprivrede
- iz kontroliranog ekološkog uzgoja
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 2575 / 615 kj / kcal |
| Masti | 44 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 22 g |
| Ugljikohidrati | 48 g |
| od toga Šećer | 44 g |
| Bjelančevine | 7,3 g |
| Sol | 0,23 g |
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Zotter Schokolade GmbH, Bergl 56, 8333 , Riegersburg, Austrija, www.zotter.at |
|---|