Avril Curl Moisturizing Shampoo, Refill 500 ml

Hidratantno čišćenje s organskim ekstraktom lana

€ 12,59

(€ 25,18 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: Refill 500 ml

Na zalihama imamo još samo 9 komada.

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 11,96 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 11,33 / kom.-10%
  • od 6 proizvoda samo € 10,32 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za kovrčavu kosu
  • bez sulfata i s blagim pjenjenjem
  • hidratacija i nježna njega
  • pomaže zagladiti neposlušnu kosu

Često naručeno zajedno sa Urtekram Fragrance Free Sensitive Scalp Conditioner, 180 ml

Avril Curl Moisturizing Shampoo, Refill 500 ml € 12,59 (€ 25,18 / l)
Urtekram Fragrance Free Sensitive Scalp Conditioner, 180 ml € 8,39 (€ 46,61 / l)
Ukupna cijena: € 20,98
Opis

Curl Moisturizing Shampoo s bio ekstraktom lana hidratizira i njeguje kosu bez otežavanja. Pomaže zagladiti neposlušnu kosu te joj daje mekoću i elastičnost. Kovrče su lijepo definirane bez osjećaja krutosti.

Primjena:

  • Nanesite dovoljnu količinu šampona na mokru kosu i nježno umasirajte u vlasište.
  • Ostavite kratko da djeluje, a zatim temeljito isperite.
  • Na kraju upotrijebite regenerator ili njegu bez ispiranja.
Br. proiz. AVR-2200
Sadržaj: 500 ml
EAN: 3662217022007
Marka: Avril
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Šamponi
Tip kose: Kovrčava kosa
Značajke: Curly Girl Method Approved, Nadopunjivo, Refill, Bez sulfata, Unisex, Vegansko
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
PAO: 12 mjeseci
Upozorenje: Izbjegavajte kontakt s očima i po potrebi isperite s puno vode
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Mentha Piperita (Peppermint) Extract[1], Decyl Glucoside, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Linum Usitatissimum Flower Extract[1], Hydrogenated Vegetable Oil, Glyceryl Oleate, Sweet Almond Oil Polyglyceryl-6 Esters, Hydrolyzed Corn Starch, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Sclerotium Gum, Lactic Acid, Citric Acid, Sodium Benzoate, Parfum

  1. Sastojci iz biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: MICROCOSME SAS, 25 avenue Jean Perrin, 59910, Bondues, Francuska, www.avril-beaute.fr

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Avril Curl Moisturizing Shampoo

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder