Babyton Baby & Kids Foam Soap, Neutral (350 ml)

Posebno nježna formula za čišćenje – pjenasti sapun za ruke za najmlađe

€ 7,37 € 8,19 -10%

(€ 21,06 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris: Neutral

Na zalihama imamo još samo 3 komada.

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 6 proizvoda samo € 6,71 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za osjetljivu kožu
  • bogata, meka pjena
  • njegujući sastojci
  • bez sulfata i veganski
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Babyton Atopic Skin Therapy Cream, 100 ml

Babyton Baby & Kids Foam Soap, Neutral (350 ml) € 7,37 (€ 21,06 / l)
Babyton Atopic Skin Therapy Cream, 100 ml € 9,26 (€ 92,60 / l)
Ukupna cijena: € 16,63
Opis

Higijena ruku uz zabavu – nježno, prirodno i s ljubavlju: Baby & Kids Foam Soap svako pranje ruku pretvara u užitak. Samo jednim pritiskom pumpice nastaje bogata, meka pjena koja se lako raspoređuje i nježno čisti bez isušivanja kože. Formula bez sulfata, obogaćena njegujućim biljnim uljima, pomaže da male ruke – ali i ruke odraslih – ostanu meke, podatne i zaštićene.

Prednosti:

  • trenutačna, bogata pjena – zabavna za djecu i jednostavna za primjenu
  • obogaćeno njegujućim maslinovim, kokosovim i ricinusovim uljem te glicerinom
  • čini ruke mekima, glatkima i svilenkastima
  • dovoljno nježno za često pranje ruku
  • bez sulfata
  • veganski

Primjena:

  • odgovarajuću količinu nanijeti na mokre ruke
  • ruke temeljito trljati najmanje 20 sekundi, a zatim dobro isprati pod tekućom vodom
Br. proiz. JNJ-BBT1052
Sadržaj: 350 ml
EAN: 8684777774566
Marka: Babyton
Konzistencija/oblik doziranja: Pjena
Vrste proizvoda: Sapuni, Njega za bebe i djecu
Tip kože: Osjetljiva koža
Značajke: Bez sulfata, Neparfurmirano, Vegansko
Mirisne note: Neutralnog mirisa, Voćne
PAO: 12 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Za koga?: Baby, Dijete
Sastojci (INCI)

Aqua, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Potassium Hydroxide, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Ricinus Communis Seed Oil, Sodium Hydroxyde, Citric Acid, Limonene[1], Linalool[1]

  1. prirodni sastojak
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Yukselis Ltd., 2537 St., 8, Umit Ave., 06810, Ankara, Turska, www.baby-ton.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Babyton Baby & Kids Foam Soap

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder