Biofficina Toscana 05 - Glycolic Shine Gloss-Enhancing Dry Oil, 50 ml

Suho ulje za meku i sjajnu kosu

€ 18,69

(€ 373,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na zalihama imamo još samo 6 komada.

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 17,38 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za beživotnu i neposlušnu kosu
  • s vitaminom F i biljnim uljima
  • hranjivo i njegujuće
  • posebna tekstura koja ne masti
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum, 100 ml

Biofficina Toscana 05 - Glycolic Shine Gloss-Enhancing Dry Oil, 50 ml € 18,69 (€ 373,80 / l)
Biofficina Toscana 04 - Glycolic Shine Leave-in Serum, 100 ml € 15,59 (€ 155,90 / l)
Ukupna cijena: € 34,28
Opis

05 - Glycolic Shine Gloss-Enhancing Dry Oil marke Biofficina Toscana završni je tretman osmišljen za sjajnu, meku i svilenkastu kosu bez masnog osjećaja ili otežavanja. Formula sadrži ekstrakt morske blitve s njegujućim svojstvima i učinkom za sjaj u kombinaciji s vitaminom F, koji pomaže održavati kosu mekom i podatnom.

Sastav nadopunjuju ulje pšeničnih klica, bogato vitaminom E, te ulja badema, argana, sjemenki grožđa, masline, mastike i baobaba s hranjivim i omekšavajućim svojstvima. Suha i lagana tekstura zaglađuje dužine, olakšava raščešljavanje te pomaže ukrotiti kovrčavu i neposlušnu kosu, koja ostaje meka, svilenkasta i sjajna. Kao 5. korak završava rutinu Glycolic Shine efektom visokog sjaja. Miris karakteriziraju slatke voćne note.

Glavne značajke

  • za beživotnu, kovrčavu kosu ili kosu bez sjaja
  • s ekstraktom morske blitve i vitaminom F
  • s uljem pšeničnih klica te uljima badema, argana i sjemenki grožđa
  • s uljima masline, mastike i baobaba
  • za sjaj, njegu i mekoću kose
  • pomaže ukrotiti i zagladiti kovrčavu kosu
  • kosi pruža mekoću i svilenkast osjećaj te olakšava raščešljavanje
  • suha i lagana tekstura koja ne masti i ne otežava kosu
  • 5. korak rutine Glycolic Shine

Primjena

Nekoliko kapi nanesite na dlan, protrljajte dlanove i ravnomjerno rasporedite po dužinama. Možete ga upotrebljavati i na suhoj kosi kao završni tretman.

Br. proiz. BTO-0345
Sadržaj: 50 ml
EAN: 8003140492966
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Ulje
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Za svaki tip kose, Suha kosa
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Voćne, Slatke
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Dicaprylyl Ether, Caprylyl Caprylate/Caprate, Dodecane, Caprylic/Capric Triglyceride, Coco Caprylate/Caprate, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Parfum, Prunus Armeniaca (Apricot) Kernel Oil, Squalane, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Vitis Vinifera Seed Oil, Camellia Japonica Flower Extract, Triticum Vulgare Germ Oil, Pistacia Lentiscus Fruit Oil[1], Beta Vulgaris (Beet) Root Extract, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Adansonia Digitata (Baobab) Seed Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Linseed Acid, Retinyl Palmitat

  1. iz biološkog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana 05 - Glycolic Shine Gloss-Enhancing Dry Oil

3 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,7 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (33%)
4 zvjezdice
1 (33%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
1 (33%)
1 zvjezdica
0 (0%)

3 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 3 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder