Biofficina Toscana Decoction Scrub-Mask, 200 ml

Nježno uklanja odumrle stanice kože i priprema kožu za izlaganje suncu

€ 19,39

(€ 96,95 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihama imamo još samo 3 komada.

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 18,03 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kose
  • sa zelenom glinom i gospinim vlasom
  • čisti, upija i pruža učinak pilinga
  • pomaže ukloniti višak sebuma i nečistoće
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana Gentle Shampoo, 200 ml

Biofficina Toscana Decoction Scrub-Mask, 200 ml € 19,39 (€ 96,95 / l)
Biofficina Toscana Gentle Shampoo, 200 ml € 12,09 (€ 60,45 / l)
Ukupna cijena: € 31,48
Opis

Decoction Scrub-Mask marke Biofficina Toscana je piling njega vlasišta prikladna za sve tipove kose. Formula sadrži zelenu glinu s upijajućim svojstvima, ekstrakt gospina vlaska iz Toskane te mineralne čestice za nježan piling.

Zelena glina pomaže apsorbirati i ukloniti višak sebuma, znoj i nečistoće, dok mineralne čestice omogućuju nježan piling vlasišta. Ekstrakt gospina vlaska upotpunjuje formulu. Njega pomaže uravnotežiti vlasište te ukloniti ostatke i nečistoće. Miris karakteriziraju svježe balzamične note.

Glavne značajke

  • za sve tipove kose
  • piling njega vlasišta
  • sa zelenom glinom i ekstraktom gospina vlaska iz Toskane
  • s mineralnim česticama za piling
  • upijajuća i uravnotežujuća svojstva
  • pomaže ukloniti višak sebuma, znoj i nečistoće
  • idealna i kao tretman prije pranja šamponom

Primjena

Nanesite na vlasište prije pranja šamponom ili nakon pranja, prije nanošenja regeneratora. Nježno umasirajte, ostavite da djeluje od 5 do 15 minuta i temeljito isperite.

Br. proiz. BTO-0319
Sadržaj: 200 ml
EAN: 8003140491242
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Njega vlasišta: Pilinzi
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Testirano na nikal, Unisex, Vegansko
Mirisne note: Balzamične, Svježe
PAO: 6 mjeseci
Vrsta pakiranja: limenka
Sastojci (INCI)

Aqua, Glycerin, Cetearylalcohol, Behenamidopropyl Dimethylamine, Coco Caprylate/Caprate, Hydrated Silica, Polyglyceryl-3 Betainate Acetate, Solum Fullonum, Lecithin, Vegetable Oil, Adiantum Capillus Veneris Leaf Extract[1], Hydroxyethyl Cellulose, Undecyl Alcohol, Sodium Cetearyl Sulfate, Propandiol, Tocopherol (Vitamin E), Hexyl Cinnamal, Phenylethanol, Phenoxyethanol, Parfum, Linalool, Limonene

  1. iz kontroliranog organskog uzgoja
Pravne informacije
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana Decoction Scrub-Mask

30 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,4 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
16 (29%)
4 zvjezdice
12 (21%)
3 zvjezdice
12 (21%)
2 zvjezdice
10 (18%)
1 zvjezdica
5 (9%)

55 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 30 recenzija na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder