Biofficina Toscana Hair Heat Protectant, 100 ml

Zaštita kose od topline s likopenom

€ 20,99

(€ 209,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 2 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 19,52 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kose
  • s rajčicom, aminokiselinama i biljnim proteinima
  • njeguje i disciplinira
  • štiti kosu od topline do 230 °C
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Unisex Unisex

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml

Biofficina Toscana Hair Heat Protectant, 100 ml € 20,99 (€ 209,90 / l)
Biofficina Toscana Conditioning Hair Repair Mask, 200 ml € 12,39 (€ 61,95 / l)
Ukupna cijena: € 33,38
Opis

Hair Heat Protectant marke Biofficina Toscana je njega bez ispiranja za sve tipove kose, osmišljena za zaštitu od topline sušila za kosu, uređaja za ravnanje i drugih uređaja za oblikovanje do 230 °C. Formula sadrži Active Lipo Extract iz kore bio rajčice iz Toskane, bogat likopenom, te kompleks aminokiselina biljnog podrijetla i hidroliziranih proteina.

Sastav sadrži i polimer iz sjemenki guara koji na vlasi stvara zaštitni film i pomaže ograničiti oštećenja uzrokovana oblikovanjem toplinom. Aminokiseline i biljni proteini doprinose mekoći, sjaju i lakšem raščešljavanju, dok njegujuće djelovanje pomaže ublažiti neželjeno kovrčanje i statički elektricitet. Idealan je prije sušenja ili upotrebe uređaja za ravnanje kose te ostavlja kosu mekom, sjajnom i jednostavnom za raščešljavanje. Miris karakteriziraju slatke citrusne note.

Glavne značajke

  • za sve tipove kose
  • zaštita od topline do 230 °C
  • s Active Lipo Extract iz bio rajčice iz Toskane
  • s aminokiselinama biljnog podrijetla i hidroliziranim proteinima baobaba i kvinoje
  • štiti od topline, njeguje i pomaže zagladiti kosu
  • pomaže zaštititi vlas od oštećenja uzrokovanih oblikovanjem toplinom
  • olakšava raščešljavanje i pomaže smanjiti statički elektricitet
  • doprinosi mekoj i sjajnoj kosi

Primjena

Odgovarajuću količinu proizvoda nanesite na opranu i ručnikom prosušenu kosu te rasporedite po duljinama prije raščešljavanja i nastavka sušenja ili oblikovanja toplinom. Ne ispirite.

Br. proiz. BTO-0356
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8003140493130
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Stiliziranje kose
Tip kose: Za svaki tip kose
Značajke: Testirano na nikal, Unisex
Mirisne note: Citrusi/Nalik citrusima
Sastojci (INCI)

Aqua, Glycerin, Propandiol, Solanum Lycopersicum (Tomato) Fruit Extract[1], Hydrolyzed Adansonia Digitata (Baobab) Seed Extract, Threonine, Wheat Amino Acids, Arginine Hci, Soy Amino Acids, Serin, Hydrolyzed Quinoa, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Hydroxypropyl Guar, Benzyl Salicylate, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[1], Tocopherol (Vitamin E), Sodium Dehydroacetate, Citronellol, Parfum, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Limonene, Lactic Acid, Linalool, Benzaldehyde

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana Hair Heat Protectant

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder