Biofficina Toscana Straightening Lotion, 100 ml

Nježan piling za meke i glatke usne

€ 11,39

(€ 113,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 8 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 10,59 / kom.-7%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za ravnu kosu ili kosu koju želite zagladiti
  • s bio grožđem, narom i proteinima soje
  • zaglađuje i disciplinira
  • disciplinira bez otežavanja, i na suhoj kosi

Često naručeno zajedno sa Biofficina Toscana Straightening Conditioner, 200 ml

Biofficina Toscana Straightening Lotion, 100 ml € 11,39 (€ 113,90 / l)
Biofficina Toscana Straightening Conditioner, 200 ml € 14,49 (€ 72,45 / l)
Ukupna cijena: € 25,88
Opis

Straightening Lotion marke Biofficina Toscana tretman je bez ispiranja za ravnu kosu ili kosu koju želite zagladiti. Formula kombinira njegujuće molekule prirodnog podrijetla s ekstraktom grožđa i sokom bio toskanskog nara s hidratantnim i njegujućim svojstvima.

Sastav nadopunjuju proteini soje koji pomažu njegovati vlas. Učinak zaglađivanja i lakšeg oblikovanja pomaže zagladiti dužine i smanjiti kovrčav izgled bez otežavanja, dok kosa ostaje meka, lagana, svilenkasta i sjajna. Proizvod možete upotrebljavati i na suhoj kosi za osvježavanje frizure i discipliniranje kose pri povećanoj vlažnosti zraka. Miris karakteriziraju slatke voćne note.

Glavne značajke

  • za ravnu kosu ili kosu koju želite zagladiti
  • s bio toskanskim grožđem i narom
  • s proteinima soje i njegujućim molekulama prirodnog podrijetla
  • za gladak izgled, lakše oblikovanje i smanjenje kovrčavog izgleda
  • s hidratantnim i njegujućim svojstvima
  • pomaže održavati kosu mekom, svilenkastom i sjajnom bez otežavanja
  • formula bez ispiranja, prikladna i za suhu kosu

Primjena

Nanesite na opranu i ručnikom prosušenu kosu te ravnomjerno rasporedite po dužinama. Možete ga upotrebljavati i na suhoj kosi za osvježavanje frizure ili smanjenje kovrčavog izgleda pri povećanoj vlažnosti zraka. Ne ispirite.

Br. proiz. BTO-0178
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8003140490955
Marka: Biofficina Toscana
Konzistencija/oblik doziranja: Fluid
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Za svaki tip kose, Ravna kosa
Značajke: Testirano na nikal, Unisex, Vegansko
Certtifikati: AIAB, Leaping Bunny
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: tuba
Sastojci (INCI)

Aqua, Cetyl Alcohol, Stearyl Alcohol, Dipalmitoylethyl Hydroxyethylmonium Methosulfate, Behenamidopropyl Dimethylamine, Vitis Vinifera Fruit Extract[1], Punica Granatum Fruit Juice[1], Linum Usitatissimum Seed Extract[1], Glycerin, Pca Glyceryl Oleate, Hydrolyzed Soy Protein, Parfum, Lactic Acid, Benzoic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Dehydroacetic Acid, Benzyl Alcohol, Alpha-Isomethyl Ionone, Hydroxy Citronellal, Citronellol

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Biofficina s.r.l, Viale Giuseppe Giusti 273, 55100, Lucca, Italija, www.biofficinatoscana.com/en

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Biofficina Toscana Straightening Lotion

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

2 ocjene