CENTIFOLIA Baby Oleo-Limestone Liniment, 485 ml

Posebno nježno čišćenje kože tijekom mijenjanja pelena

€ 17,69

(€ 36,47 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 485 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za područje pelena
  • čisti i štiti
  • od prvog dana života

Često naručeno zajedno sa La Saponaria Bio krema za čišćenje područja pelena, 190 ml

CENTIFOLIA Baby Oleo-Limestone Liniment, 485 ml € 17,69 (€ 36,47 / l)
La Saponaria Bio krema za čišćenje područja pelena, 190 ml € 9,39 (€ 49,42 / l)
Ukupna cijena: € 27,08
Opis

Ovo posebno sredstvo za čišćenje nježno čisti posebno osjetljivu kožu pelenskog područja. Temeljeno na tradicionalnom receptu obogaćenom organskim maslinovim uljem, limetinom vodom i pčelinjim voskom, ostavlja zaštitni film koji pomaže u sprječavanju iritacije i privremenog crvenila, štiteći kožu tijekom cijelog dana.

Upotreba:

  • Prilikom mijenjanja pelena, očistite bebinu guzu vatom.
  • Ne ispirati.
Br. proiz. XDK-CENT-90018822
Sadržaj: 485 ml
EAN: 3537090022065
Marka: CENTIFOLIA
Konzistencija/oblik doziranja: Mlijeko
Vrste proizvoda: Njega za bebe i djecu
Značajke: Bez sulfata
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca s pumpicom
Za koga?: Baby
Sastojci (INCI)

Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[1], Aqua, Cera Alba (Beeswax)[1], Glyceryl Stearate, Calcium Hydroxide

  1. Sastojci iz biološkog uzgoja

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za CENTIFOLIA Baby Oleo-Limestone Liniment

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.