English Tea Shop Bio klasična kolekcija čajeva, 12 vrećica čaja (24 g svaka) (288 g)

Izvrsni čajevi u obliku piramidalnih vrećica

€ 12,39

(€ 43,02 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 12 vrećica čaja (24 g svaka)

Na zalihama imamo još samo 5 komada.

Očekivana dostava: ponedjeljak, 05. listopada, ako naručite do: srijeda do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • 12 vrsta čaja
  • savršen set za isprobavanje
  • zeleni čajevi, crni čajevi i još mnogo toga

Često naručeno zajedno sa Yogi Tea Bio čaj Za sreću, 30,60 g

English Tea Shop Bio klasična kolekcija čajeva, 12 vrećica čaja (24 g svaka) (288 g) € 12,39 (€ 43,02 / kg)
Yogi Tea Bio čaj Za sreću, 30,60 g € 4,59 (€ 150,00 / kg)
Ukupna cijena: € 16,98
Opis

U klasičnoj kolekciji čajeva English Tea Shopa pronaći ćete dvanaest izvrsnih vrsta čajeva u obliku čajnih piramida. S velikim izborom zelenih čajeva, crnih čajeva, voćnih čajeva i biljnih čajeva za svaki ukus naći će se ponešto - savršen set za isprobavanje za sve koji vole piti čaj.

Kolekcija sadrži sljedeće vrste čaja:

  • 1x Zeleni čaj sa šipkom - zeleni čaj sa šipkom i laticama ruže
  • 1x Čokolada, rooibos i vanilija - rooibos čaj
  • 1x Bijeli čaj - 100 posto bijeli čaj
  • 1x Super bobice - voćni čaj
  • 1x Earl Grey - crni čaj
  • 1x Zeleni čaj s jasminom - zeleni čaj s cvjetovima jasmina i bazge
  • 1x English Breakfast - 100 posto cejlonski crni čaj
  • 1x Crni čaj s limunom - crni čaj s limunskom travom i limunom
  • 1x Bijeli čaj, kokos i marakuja - bijeli čaj
  • 1x Perfect Peppermint čaj od mente - biljni čaj s pepermintom i zelenom mentom
  • 1x Limunska trava, đumbir i agrumi - biljni čaj
  • 1x Sencha - 100 posto zeleni sencha čaj
Br. proiz. XPI-RON-ETS-60864
Sadržaj: 288 g
EAN: 680275060864
Marka: English Tea Shop
Konzistencija/oblik doziranja: Čaj u vrećici
Vrste proizvoda: Čajevi i pribor za čaj
Značajke: Vegansko
Certtifikati: EU-Bio pečat
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom i suhom
Sadržaj (čaj): Vrećicae čaja
Vrijeme infuzije: 2 minute, 3 minute, 4 minute, 5 minuta, 6 minuta, 7 minuta, 8 minuta, 9 minuta, 10 minuta
Sirovine

Bio zeleni čaj Nar - aromatizirani zeleni čaj

91 % zeleni čaj[1], 5 % prirodna aroma, 3 % Nar[1], 1 % listovi ruže[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Bio čokolada, rooibos i vanilija - aromatizirani rooibos čaj

88,5 % rooibos[1], 6 % kakao zrnca (nibs)[1], 5 % prirodna aroma, 0,5 % mahune vanilije[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Bio bijeli čaj - bijeli čaj

100 % bijeli čaj[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Bio Super bobice - aromatizirani voćni čaj

63 % Cvjetovi hibiskusa[1], 19 % rooibos[1], 5 % prirodna aroma, 4 % zelena metvica (spearmint)[1], 3 % maline[1], 3 % jagode[1], 3 % borovnice[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Bio Fairtrade Earl Grey - aromatizirani crni čaj

97,25 % cejlonski crni čaj[1], 2,75 % ulje bergamota

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Bio Fairtrade Jasmin zeleni čaj - aromatizirani zeleni čaj

92 % zeleni čaj[1], 3,25 % cvjetovi jasmina[1], 2 % cvjetovi bazge[1], 2,75 % prirodna aroma

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Bio Fairtrade English Breakfast - crni čaj

100 % cejlonski crni čaj[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Bio crni čaj Lemon - crni čaj s limunskom travom i limunom

74 % crni čaj[1], 18 % limunska trava[1], 5 % limunova kora[1], 3 % ulje limuna[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Bio bijeli čaj Kokos i marakuja - aromatizirani bijeli čaj

62 % bijeli čaj[1], 14 % limunska trava[1], 8 % kakao[1], 6 % Ginger[1], 5 % prirodna aroma, 3 % cvjetovi pasiflore[1], 2 % kokos[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Bio Fairtrade Perfect Peppermint - biljni čaj

70 % paprena metvica[1], 30 % zelena metvica (spearmint)[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Bio limunska trava, đumbir i citrusi - aromatizirani biljni čaj

47 % limunska trava[1], 24 % kore naranče[1], 24 % Ginger[1], 2,5 % ulje limete[1], 2,5 % eterično ulje mandarine[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

Bio Sencha - zeleni čaj

100 % Sencha zeleni čaj[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Royal Nature GmbH & Co KG, Langenscheid 2-6, 58553, Halver, Njemačka, www.royal-nature.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za English Tea Shop Bio klasična kolekcija čajeva

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder