estelle & thild Citrus Menthe Nourishing Body Butter, 200 ml

Luksuzna njega s brzo upijajućom formulom

€ 26,49

(€ 132,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za suhe tipove kože
  • hrani i omekšava
  • intenzivno hidratizira
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa estelle & thild Vanilla Tangerine Instant Glow Body Oil, 100 ml

estelle & thild Citrus Menthe Nourishing Body Butter, 200 ml € 26,49 (€ 132,45 / l)
estelle & thild Vanilla Tangerine Instant Glow Body Oil, 100 ml € 26,49 (€ 264,90 / l)
Ukupna cijena: € 52,98
Opis

Ovaj maslac za tijelo ima luksuznu, bogatu teksturu koja se brzo upija. Njegova formula s shea maslacem i odabranim uljima pruža intenzivnu hidrataciju, hranjiva svojstva i omekšava suhu kožu.

Br. proiz. LYK-332444
Sadržaj: 200 ml
EAN: 7350049332444
Marka: estelle & thild
Konzistencija/oblik doziranja: Maslac
Vrste proizvoda: Njega tijela
Tip kože: Suha koža
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Menta/metvica, Citrusi/Nalik citrusima
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: limenka
Sastojci (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Coco Caprylate/Caprate, Cetearylalcohol, Shorea Stenoptera Seed Butter, Glycerin[1], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[2], Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[2], Glyceryl Stearate, Glyceryl Stearat Citrat, Glyceryl Caprylate, Tocopherol (Vitamin E), Cetearyl Olivate, Xanthan Gum, Sorbitan Olivate, Parfum, Citral, Citronellol, Limonene, Geraniol, Linalool, Sodium Gluconate

  1. Proizvedeno od bioloških sastojaka
  2. Sastojci iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Estelle & Thild EN, Äppelbovägen 60, 786 91, Vansbro, Švedska, weborders@estellethild.se, www.estellethild.com/contact-us

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za estelle & thild Citrus Menthe Nourishing Body Butter

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder