estelle & thild Vanilla Tangerine Renewing Body Scrub, 200 ml

Luksuzni šećerni piling za baršunasto meku kožu

€ 26,49

(€ 132,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihama imamo još samo 9 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • nježno i učinkovito uklanja odumrle stanice kože
  • s njegujućim shea maslacem
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa estelle & thild Vanilla Tangerine Refreshing Body Wash, 200 ml

estelle & thild Vanilla Tangerine Renewing Body Scrub, 200 ml € 26,49 (€ 132,45 / l)
estelle & thild Vanilla Tangerine Refreshing Body Wash, 200 ml € 19,29 (€ 96,45 / l)
Ukupna cijena: € 45,78
Opis

Nježno pilingirajte kožu ovim pilingom za tijelo obogaćenim hranjivim uljima i shea maslacem. Organski šećer djeluje kao piling granule, uklanjajući mrtve stanice kože. Vaša će koža biti revitalizirana i imat će svilenkasto meku završnicu.

Br. proiz. LYK-332406
Sadržaj: 200 ml
EAN: 7350049332406
Marka: estelle & thild
Vrste pilinga: Mehanički piling
Vrste proizvoda: Pilinzi za tijelo
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Vanilijaste, Citrusi/Nalik citrusima
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: limenka
Sastojci (INCI)

Sucrose[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Glyceryl Stearate, Tocopherol (Vitamin E), Aqua, Lauryl Glucoside, Myristyl Glucoside, Tribehenin, Polyglyceryl-6 Laurate, Parfum, Limonene

  1. Sastojci iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Estelle & Thild EN, Äppelbovägen 60, 786 91, Vansbro, Švedska, weborders@estellethild.se, www.estellethild.com/contact-us

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za estelle & thild Vanilla Tangerine Renewing Body Scrub

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder