estelle & thild Citrus Menthe Refreshing Body Wash, 200 ml

Mirisni gel za tuširanje s aloe verom

€ 18,32 € 19,29 -5%

(€ 91,60 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • posebno blago prema koži
  • vegansko
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa La Saponaria Šampon sa suncokretom i slatkom narančom, 200 ml

estelle & thild Citrus Menthe Refreshing Body Wash, 200 ml € 18,32 (€ 91,60 / l)
La Saponaria Šampon sa suncokretom i slatkom narančom, 200 ml € 8,39 (€ 41,95 / l)
Ukupna cijena: € 26,71
Opis

S ovim nježnim, svježe mirisnim losionom za pranje, ništa ne stoji na putu nježnom tuširanju s pjenom za njegu. Za osjećaj čiste, osvježene i meke kože.

Br. proiz. LYK-332437
Sadržaj: 200 ml
EAN: 7350049332437
Marka: estelle & thild
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Menta/metvica, Citrusi/Nalik citrusima
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca, boca s pumpicom
Sastojci (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Sodium Coco­ Sulfate, Lauryl Glucoside, Glycerin[1], Cocamidopropyl Betaine, Glyceryl Caprylate, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Cocoyl Glutamat, Xanthan Gum, Parfum, Citral, Citronellol, Geraniol, Limonene, Linalool, Sodium Chloride, Sodium Gluconate, Sodium Hydroxyde, Lactic Acid, Sodium Benzoate

  1. Proizvedeno od bioloških sastojaka
  2. Sastojci iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Estelle & Thild EN, Äppelbovägen 60, 786 91, Vansbro, Švedska, weborders@estellethild.se, www.estellethild.com/contact-us

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za estelle & thild Citrus Menthe Refreshing Body Wash

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder