Fitocose RED DIAMOND retinol maska, 100 ml

Zaštitna intenzivna njega s odabranim aktivnim sastojcima

€ 25,49

(€ 254,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 9 komada.

Očekivana dostava: utorak, 06. listopada, ako naručite do: četvrtak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za zrelu kožu
  • zaglađujuća i osvježavajuća
  • bogata astaksantinom

Često naručeno zajedno sa Santé – naturally. Moisture Fresh maska za lice u maramici, 16 ml

Fitocose RED DIAMOND retinol maska, 100 ml € 25,49 (€ 254,90 / l)
Santé – naturally. Moisture Fresh maska za lice u maramici, 16 ml € 3,19 (€ 199,38 / l)
Ukupna cijena: € 28,68
Opis

Ova maska ​​pruža optimalnu njegu za stresnu i zrelu kožu. Sadrži astaksantin, molekulu iz zelenih algi koja regulira proces oksidacije kože stresne zbog čimbenika iz okoliša. To je narančasto-crveni pigment topiv u ulju za koji se kaže da ima sto puta veći potencijal od tokoferola ili beta-karotena. Antioksidativna funkcija astaksantina posljedica je prisutnosti konjugiranih dvostrukih veza koje mogu usporiti reaktivne oksidacijske molekule.

Upotreba:

  • Nanesite tanki sloj na očišćeno lice 1-2 puta tjedno.
  • Ostavite da djeluje 20-30 minuta, a zatim uklonite toplom vodom.
  • Masku možete ostaviti preko noći na mješovitoj i masnoj koži koja nije osobito osjetljiva. Zatim je ujutro uklonite mlijekom za čišćenje ili vodom za čišćenje.
Br. proiz. FIT-PVMR01
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8050705461523
Marka: Fitocose
Konzistencija: Kreme
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Maske za lice
Tip kože: Zrela koža
PAO: 4 mjeseca
Vrsta pakiranja: lončić
Sastojci (INCI)

Aqua, Propandiol, Panthenol, Sodium Pca, Sodium Hyaluronate, Xanthan Gum, Polyglyceryl-4-Caprate, Glycerin, Sodium Anisate[2], Sodium Levulinate[2], Retinol[1], Astaxanthin, Phosphatidylcholine, Glycyrrhetinic Acid, Sodium Dehydroacetate, Caprylyl Glycol, Tetrasodium Glutamate Diacetate

  1. Sadrži vitamin A. Uzmite u obzir svoj dnevni unos prije primjene
  2. iz prirodnih sastojaka
Pravne informacije
Proizvođač: Fitocose S.r.l., viale Europa 72 str. D12, 20047, Cusago (MI), Italija, biopietro@fitocose.it, www.fitocose.it

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Fitocose RED DIAMOND retinol maska

3 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,5 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (50%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
2 (50%)
1 zvjezdica
0 (0%)

4 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 3 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder