glow25 Kolagen kapsule, 180 kap.
Idealno kao dopuna ili kao praktična alternativa Glow25 kolagenu u prahu
€ 33,74 € 37,49 -10%
(€ 267,78 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- sadrži vitamin C za stvaranje kolagena
- kolagen, hijaluronska kiselina i nar
- lako se gutaju, idealno za na put
Opis
Glow25 kolagen kapsule ujedinjuju visokokvalitetne kolagenske peptide s hijaluronskom kiselinom, ekstraktom kore nara i prirodnim vitaminom C. Vitamin C doprinosi normalnom stvaranju kolagena za normalnu funkciju kože. Kapsule su idealne kao dopuna ili praktična alternativa Glow25 kolagenu u prahu – savršeno za svakodnevicu ili na putu.
Preporuka za konzumaciju:
Dnevno uzimajte 5 kapsula, nesažvakanih, s dovoljno vode. Kapsule se mogu koristiti kao dopuna Glow25 kolagenu u prahu ili se alternativno uzimati na putu.
| Br. proiz. | XPI-MM-KAPSELN_180_B2B |
|---|---|
| Sadržaj: | 180 kap. |
| EAN: | 4262354841531 |
| Marka: | glow25 |
| Konzistencija/oblik doziranja: | Kapsule |
| Vrste proizvoda: | Dodaci prehrani |
| Upozorenje: | POZOR: Nije za djecu mlađu od 18 godina. |
| Napomena o skladištenju: | Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti |
Preporučena dnevna doza ne smije se prekoračiti.
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 g |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 1365 / 326 kj / kcal |
| Masti | <0,5 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | <0,1 g |
| Ugljikohidrati | 15 g |
| od toga Šećer | <0,5 g |
| Balastne tvari / Vlakna | 15 g |
| Bjelančevine | 55 g |
| Sol | 0,5 g |
Sastav
| Sastav | po maks. dnevnoj dozi/porciji (5 kapsule) |
|---|---|
| Goveđi kolagenhidrolizat | 2.050 mg |
| Hijaluronska kiselina | 275 mg |
| Nar - kora | 300 mg |
| od toga Elag kiselina | 120 mg |
| Magnezij-L-askorbat | 250 mg |
| od toga vitamin C | 225 mg |
Sirovine
58,5 % Goveđi kolagenhidrolizat, tvar za poliranje (hidroksipropilmetilceluloza), Natriumhyaluronat, Nar - kora, Magnezij-L-askorbat
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | Primal State Performance GmbH, Pappelallee 78/79, 10437, Berlin, Njemačka, hello@glow25.de, www.glow25.de/impressum |
|---|