Gyada Cosmetics Hyalurvedic maska za kosu za sjaj boje Red Hair, 200 ml

Sjaj, volumen i podatnost

€ 18,69

(€ 93,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za obojenu i prirodno crvenu kosu
  • s pigmentima za bojenje
  • vitalnost i blistavost
  • AIAB AIAB
  • Testirano na nikal Testirano na nikal
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Gyada Cosmetics Hyalurvedic šampon za sjaj kose - Red Hair, 200 ml

Gyada Cosmetics Hyalurvedic maska za kosu za sjaj boje Red Hair, 200 ml € 18,69 (€ 93,45 / l)
Gyada Cosmetics Hyalurvedic šampon za sjaj kose - Red Hair, 200 ml € 14,49 (€ 72,45 / l)
Ukupna cijena: € 33,18
Opis

Maska za sjaj boje prirodnim pigmentima i biljnim ekstraktima daje crvenoj kosi blistavost, sjaj i volumen. Crvena kana, broćika i ekstrakti maline idealni su za osvježavanje toplih i crvenih nijansi te njihovo ponovno isticanje. Kosa se snagom Ayurvede njeguje na prirodan način i opskrbljuje obiljem vlage.

Primjena:

  • Nanesite 1 do 2 puta tjedno kao pre-shampoo masku za kosu i ostavite da djeluje najmanje 30 minuta.
  • Alternativno se maska za kosu može koristiti i nakon šamponiranja.
  • Savjet: Tijekom vremena djelovanja prekrijte kosu kapom za tuširanje kako biste iskoristili učinak topline.
Br. proiz. GYA-GC110.1
Sadržaj: 200 ml
EAN: 8054609981989
Marka: Gyada Cosmetics
Nijanse: svijetla crvena, crvena, crvenkasto smeđa/kana, crveno vino
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Obojena kosa, Za svaki tip kose
Značajke: Ayurvedsko, Testirano na nikal, Vegansko
Certtifikati: AIAB
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: tuba
Sastojci (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Cetearylalcohol, Aqua, Behenamidopropyl Dimethylamine, Propandiol, Lactic Acid, Glycerin, Decyl Glucoside, Krameria Triandra Root Extract, Lawsonia Inermis Leaf Extract, Cystoseira Compressa Extract, Oryza Sativa (Rice) Bran Oil, Rubus Idaeus (Himbeere) Leaf Extract[1], Rubia Cordifolia Root Powder, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Zea Mays Starch, Sodium Hyaluronate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Lycopene, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Parfum[2], Lecithin, Ethylhexylglycerin, Sorbit, Benzyl Alcohol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citric Acid, Phenoxyethanol, Sodium Benzoate, Dehydroacetic Acid, Potassium Sorbate, Gluconolactone

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. u skladu s AIAB smjernicama
Pravne informacije
Proizvođač: GYADA COSMETICS S.R.L., Via Dei Belfiore 71, 95028, Valverde (CT), Italija, info@gyadacosmetics.com, www.gyadacosmetics.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Gyada Cosmetics Hyalurvedic maska za kosu za sjaj boje Red Hair

5 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,8 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
3 (50%)
4 zvjezdice
1 (16%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
2 (33%)
1 zvjezdica
0 (0%)

6 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 5 recenzija na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder