Herbalind Energy Shampoo, 300 ml

Nježno čisti i njeguje sfingolipidom i kofeinom

€ 7,87 € 8,29 -5%

(€ 26,23 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 300 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 3 proizvoda samo € 7,46 / kom.-10%
  • od 6 proizvoda samo € 6,79 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za kosu bez vitalnosti
  • vitalizirajuća svojstva
  • s blagim biljnim tenzidima

Često naručeno zajedno sa Antipodes Fig + Feijoa Repair & Nourish Conditioner, 340 ml

Herbalind Energy Shampoo, 300 ml € 7,87 (€ 26,23 / l)
Antipodes Fig + Feijoa Repair & Nourish Conditioner, 340 ml € 36,49 (€ 107,32 / l)
Ukupna cijena: € 44,36
Opis

Veganska formula ovog šampona sadrži dva snažna aktivna sastojka, sfingolipid i kofein, koji mu daju vitalizirajuća svojstva. Istovremeno blagi tenzidi posebno nježno čiste kosu i vlasište.

Br. proiz. HER-508-90-0024
Sadržaj: 300 ml
EAN: 4266236260243
Marka: Herbalind
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Šamponi
Tip kose: Slaba kosa
Značajke: Unisex, Vegansko
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Natural
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Coco Glucoside, Sodium Coco­ Sulfate, Betaine, Sodium Chloride, Citric Acid, Parfum, Glycerin, Sodium Benzoate, Caffeine, Potassium Sorbate, Sphinganine, Sodium Phytate, Linalool, Limonene, Citrus Lemon Peel Oil, Citrus Aurantium Peel Oil, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract, Urtica Dioica (Nettle) Extract

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Herbalind GmbH & Co. KG, Waldenserstr. 2-4, 10551, Berlin, Njemačka, herbalind-naturkosmetik.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Herbalind Energy Shampoo