I PROVENZALI Rosa Mosqueta micelarna voda, 400 ml

Nježna formulacija za svakodnevno uklanjanje make-upa

€ 6,79

(€ 16,98 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 400 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 02. listopada, ako naručite do: utorak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • idealno za lice, oči i usne
  • omekšavajuća svojstva

Često naručeno zajedno sa La Saponaria Attivi Puri hijaluronska kiselina različitih molekularnih težina, 30 ml

I PROVENZALI Rosa Mosqueta micelarna voda, 400 ml € 6,79 (€ 16,98 / l)
La Saponaria Attivi Puri hijaluronska kiselina različitih molekularnih težina, 30 ml € 10,39 (€ 346,33 / l)
Ukupna cijena: € 17,18
Opis

Formula ove micelarne vode objedinjuje svojstva dviju plemenitih ruža: sadrži vodicu damaščanske ruže i ekstrakte divlje ruže, koji imaju omekšavajuća i osvježavajuća svojstva. Idealna je za nježno čišćenje i uklanjanje make-upa s lica, očiju i usana.

Primjena: Ujutro i navečer nanesite malu količinu proizvoda na blazinicu i njome očistite lice.

Br. proiz. MIR-1715
Sadržaj: 400 ml
EAN: 8025796008292
Marka: I PROVENZALI
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Proizvodi za čišćenje lica
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Bez alkohola, Testirano na nikal, Bez sulfata, Vegansko
Mirisne note: Ruža
Certtifikati: Leaping Bunny, ccpb
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Hordeum Vulgare Stem Water[1], Rosa Moschata Leaf Extract[2], Rosa Damascena Flower Water[1], Rosa Centifolia Flower Water[2], Caprylyl/Capryl Glucoside[2], Sodium Cocoyl Glutamat[2], Sodium Lactate[2], Sodium Pca[2], Lecithin[2], Mannitol[2], Citric Acid[2], Sodium Phytate[2], Sodium Anisate[2], Phenylethanol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Sorbic Acid

  1. Sastojci iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. iz prirodnih eteričnih ulja
Pravne informacije
Proizvođač: Gianasso S.r.l, Via alla Caffarella, 1r, 16014, Campomorone, Italija, www.iprovenzali.it

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Rosa Mosqueta micelarna voda

6 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,3 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
7 (70%)
4 zvjezdice
1 (10%)
3 zvjezdice
1 (10%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
1 (10%)

10 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 6 recenzija na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder