Jimmy Boyd Oak Moss Organic Crystal Energy Perfume, 100 ml

Udahnite mirnu moć

€ 88,99

(€ 889,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 6 komada.

Besplatna dostava do četvrtak, 01. listopada , ako naručite do ponedjeljak u 23:59 .

Hrvatska: besplatna standardna dostava
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • mirisi cvijeća i mahovine
  • unutarnja snaga i trezvenost
  • s bijelim kvarcom
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Officina Naturae Blagi gel za tuširanje, 500 ml

Jimmy Boyd Oak Moss Organic Crystal Energy Perfume, 100 ml € 88,99 (€ 889,90 / l)
Officina Naturae Blagi gel za tuširanje, 500 ml € 8,69 (€ 17,38 / l)
Ukupna cijena: € 97,68
Opis

Oak Moss Organic Crystal Energy Perfume je miris sofisticirane prisutnosti i čiste esencije. Ova kombinacija cvijeća i mahovine, inspirirana dimljenim kvarcom (morionom), izražava unutarnju snagu, trezvenost i čistoću.

Macerirano s bijelim kvarcom, simbolom ukorijenjenosti i jasnoće.

Gornja nota: limun
Note srca: ruža, jasmin, galbanum
Bazne note: vetiver, čempres

Br. proiz. IMP-CRYOAK100
Sadržaj: 100 ml
EAN: 8437003415135
Marka: Jimmy Boyd
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Parfemi
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Cvjetne, Zemljano
Upozorenje: Izbjegavajte kontakt s očima i po potrebi isperite s puno vode, Koristiti samo izvana.
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Mirisni dojam: jasan i svjež, samouvjeren
Vrsta pakiranja: staklo, karton, bočica s raspršivačem / sprej
Sastojci (INCI)

Alcohol Denat[2], Parfum[1], Citral[1], Citronellol[1], Limonene[1], Myroxylon Pereirae Oil[1], Beta-Caryophyllene[1], Linalyl Acetate[1], Santalol[1], Eugenol[1], Geraniol[1], Linalool[1], Pinene[1]

  1. prirodnog podrijetla
  2. Bio certificirano
Pravne informacije
Proizvođač: Jimmy Boyd Perfumista, S.L., Palautordera street, 11 Polígono Industrial Can Prat, 08450, Llinars del Vallés (Barcelona), Španjolska, info@perfumesjimmyboyd.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Jimmy Boyd Oak Moss Organic Crystal Energy Perfume

2 recenzije kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
2 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

2 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.