Jimmy Boyd Wild Rose Organic Fresh Fragrance, 200 ml

Cvjetni miris - inspiriran prirodom

€ 44,49

(€ 222,45 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihama imamo još samo 3 komada.

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • svježi cvjetni akord
  • cvjetne, ženstvene note
  • s organskim laticama cvijeća
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Jimmy Boyd Lilac Amatiste Organic Crystal Energy Perfume, 100 ml

Jimmy Boyd Wild Rose Organic Fresh Fragrance, 200 ml € 44,49 (€ 222,45 / l)
Jimmy Boyd Lilac Amatiste Organic Crystal Energy Perfume, 100 ml € 88,99 (€ 889,90 / l)
Ukupna cijena: € 133,48
Opis

Wild Rose Organic Fresh Fragrance je miris inspiriran prirodom i potragom za ravnotežom između ljepote i održivosti. Njegov cvjetni akord pruža cjelodnevnu svježinu koja osvaja svakoga. Njegove arome povezuju se s vašim bićem i omogućuju mu da zablista.

Ručno izrađen miris maceriran je bio laticama ruže, što mirisu daje još prirodniju notu.

Gornja nota: limun
Srčane note: đurđica, jasmin i ruža
Bazna nota: vanilija

Br. proiz. IMP-JBWRBIO200
Sadržaj: 200 ml
EAN: 8437003415401
Marka: Jimmy Boyd
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Parfemi
Značajke: Vegansko
Mirisne note: Cvjetne, Ruža
Upozorenje: Izbjegavajte kontakt s očima i po potrebi isperite s puno vode, Koristiti samo izvana.
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Mirisni dojam: čaroban
Vrsta pakiranja: staklo, karton, bočica s raspršivačem / sprej
Sastojci (INCI)

Alcohol Denat[2], Rose Hydrolate[2], Rosa Damascena Flower Water[2], Parfum (Natural Essential Oils)[1], Raphanus Sativus (Radish) Root Extract[2], Maltodextrin[1], Rosa Canina Flower[2], Citric Acid[1], Citronellol[1], Geraniol[1], Eugenol[1], Benzyl Alcohol[1], Linalool[1], Citral[1], Farnesol[1], Alpha-Isomethyl Ionone[1], Limonene[1]

  1. prirodnog podrijetla
  2. Bio certificirano
Pravne informacije
Proizvođač: Jimmy Boyd Perfumista, S.L., Palautordera street, 11 Polígono Industrial Can Prat, 08450, Llinars del Vallés (Barcelona), Španjolska, info@perfumesjimmyboyd.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Jimmy Boyd Wild Rose Organic Fresh Fragrance