La Saponaria INNER set za pročišćavajuću njegu kose, 90 g

Uravnotežujuće čišćenje i njega u čvrstom obliku

€ 19,98 € 20,78 -4%

(€ 222,00 / kg, Sve cijene sa PDV-om. - bez troškova dostave )

Sadržaj: 90 g

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • kod ljuskavog vlasišta
  • 1x INNER čvrsti šampon protiv peruti, 50g
  • 1x INNER Anti-Frizz čvrsti regenerator, 40g
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa La Saponaria Maska za frizz kosu, 200 ml

La Saponaria INNER set za pročišćavajuću njegu kose, 90 g € 19,98 (€ 222,00 / kg)
La Saponaria Maska za frizz kosu, 200 ml € 13,04 (€ 65,20 / l)
Ukupna cijena: € 33,02
Opis
Br. proiz. SPE0037
Sadržaj: 90 g
Marka: La Saponaria
Konzistencija/oblik doziranja: Čvrsto
Vrste proizvoda: Šamponi
Tip kose: Za svaki tip kose, Kosa sklona peruti
Značajke: Vegansko
Sastojci (INCI)

INNER čvrsti šampon protiv peruti

Sodium Coco­ Sulfate, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Stearic Acid, Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter, Lactic Acid, Cetearylalcohol, Betaine, Aqua, Spirulina Maxima Extract, Linum Usitatissimum Seed Oil[1], Lavandula Hybrida Oil[1], Mentha Spicata (Spearmint) Oil[1], Salvia Officinalis (Sage) Water[1], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[1], Tilia Cordata (Linde) Flower Extract[1], Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[1], Inulin, Fructose, Glycerin, Linalool, Limonene, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja

INNER Anti-Frizz čvrsti regenerator

Cetearylalcohol, Caprylyl/Capryl Glucoside, Myristyl Alcohol, Distearoylethyl Dimonium Chlorid, Cocos Nucifera (Coconut) Oil[2], Linum Usitatissimum Seed Oil[2], Theobroma Grandiflorum (Cupuacu) Seed Butter[2], Spirulina Maxima Extract, Aqua, Arctium Lappa (Burdock) Root Extract[2], Betaine, Tapioca Starch[2], Inulin, Lavandula Hybrida Oil[2], Mentha Spicata (Spearmint) Oil[2], Melaleuca Alternifolia Leaf Oil[2], Tocopherol (Vitamin E), Lactic Acid, Fructose, Citrus Lemon Peel Oil[2], Limonene[1], Geraniol[1], Linalool[1]

  1. prirodnog podrijetla
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
O liniji INNER
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za La Saponaria INNER set za pročišćavajuću njegu kose