Lavera CALM & COMFORT Soft Melting Cleansing Balm, 100 ml

Luksuzno iskustvo čišćenja s tehnologijom balzama u mlijeko

€ 9,44 € 10,49 -10%

(€ 94,40 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože – posebno za suhu i iritiranu kožu
  • nježno i učinkovito
  • uklanja šminku i kremu za sunčanje
  • hidratizira
  • ne iritira oči

Često naručeno zajedno sa Lavera Basis Sensitiv mlijeko za čišćenje lica, 125 ml

Lavera CALM & COMFORT Soft Melting Cleansing Balm, 100 ml € 9,44 (€ 94,40 / l)
Lavera Basis Sensitiv mlijeko za čišćenje lica, 125 ml € 6,20 (€ 49,60 / l)
Ukupna cijena: € 15,64
Opis

CALM & COMFORT Soft Melting Cleansing Balm kombinira nježno dubinsko čišćenje s intenzivnom njegom. Njegova tekstura koja se topi pretvara se iz svilenkastog ulja u blago mlijeko za čišćenje koje bez napora uklanja vodootpornu šminku, višak sebuma, nečistoće i kremu za sunčanje. Botanički aktivni sastojci poput CICA-e, dragocjenih ulja i organske ašvagande zadržavaju vlagu, podržavaju kožnu barijeru i ne ostavljaju masne tragove – za opušten, blistav ten.

Sve najvažnije značajke proizvoda na prvi pogled:

  • Pogodno za sve tipove kože - idealno za suhu i iritiranu kožu
  • luksuzna tehnologija balzama za mlijeko
  • uklanja (vodootpornu) šminku i kremu za sunčanje
  • nježno i učinkovito – bez alkohola
  • Formula bez suza – ne pecka oči
  • zadržava vlagu i intenzivno hrani
  • s CICA-om, organskim uljima i ašvagandom

Primjena: Količinu veličine lješnjaka umasirajte na suhu kožu i isperite mlakom vodom.

Br. proiz. LA-116707
Sadržaj: 100 ml
EAN: 4021457668496
Marka: Lavera
Vrste proizvoda: Uklanjanje šminke
Tip kože: Za sve tipove kože, Osjetljiva koža, Suha koža
Značajke: Bez alkohola, Vegansko
Certtifikati: NaTrue, Vegan Society
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: lončić
Sastojci (INCI)

Helianthus Annuus (Sunflower) Hybrid Oil[1], Caprylic/Capric Triglyceride, Ricinus Communis Seed Oil[1], Isoamyl Laurate, Hydrogenated Vegetable Oil, Aqua, Glycerin, Polyglyceryl-3 Caprate, Oryza Sativa (Rice) Bran Cera, Sorbitan Olivate, Betaine, Centella Asiatica Leaf Extract, Withania Somnifera Root Extract[1], Zanthoxylum Alatum Fruit Extract, Polyglyceryl-4 Olivate, Tocopherol (Vitamin E), Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Glyceryl Undecylenate, Ethyl Olivate, Parfum[2], Linalool[2], Terpineol[2], Citrus Aurantium Bergamia (Bergamotte) Peel Oil[2], Limonene[2]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. iz prirodnih eteričnih ulja
Napomena proizvođača
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Njemačka, www.lavera.de/impressum

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Lavera CALM & COMFORT Soft Melting Cleansing Balm

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder