Lavera Tonik za vlasište Revitalize & Boost, 125 ml

S biljnim kolagenom

€ 10,49

(€ 83,92 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 125 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 9,96 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 9,44 / kom.-10%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za tanku, slabu i zrelu kosu
  • s prirodnim kofeinom
  • nježno prema vlasištu

Često naručeno zajedno sa Lavera Njegujući šampon Revitalize & Boost, 250 ml

Lavera Tonik za vlasište Revitalize & Boost, 125 ml € 10,49 (€ 83,92 / l)
Lavera Njegujući šampon Revitalize & Boost, 250 ml € 5,79 (€ 23,16 / l)
Ukupna cijena: € 16,28
Opis

Tonik za vlasište Revitalize i Boost pruža podršku finoj, beživotnoj i zreloj kosi. Kombinacija prirodnog kofeina i biljnog kolagena njeguje vlasište. Lagana formulacija brzo se upija i ostavlja njegovan, snažan osjećaj kose, bez otežavanja.

Primjena:
Svakodnevno nanesite izravno na vlasište i nježno umasirajte. Ne ispirati.

Br. proiz. LA-116373
Sadržaj: 125 ml
EAN: 4021457667093
Marka: Lavera
Nijanse: sve boje kose
Konzistencija/oblik doziranja: Fluid
Njega vlasišta: Serumi
Vrste proizvoda: Njega kose
Tip kose: Tanka kosa, Slaba kosa, Zrela kosa
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Cvjetne
Certtifikati: Vegan Society, ECOCERT - Cosmos Organic
Vrsta pakiranja: tuba
Sastojci (INCI)

Aqua, Aloe Barbadensis Leaf Juice[2], Alcohol Denat[3], Triethylcitrate, Caffeine, Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Zingiber Officinale Root Extract[2], Panax Ginseng Root Extract[2], Lepidium Meyenii (Maca) Root Extract[2], Withania Somnifera Root Extract[2], Glycerin, Acacia Senegal Gum[2], Lactic Acid, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Hydroxyde, Biotinoyl Tripeptide-1, Parfum[1], Citronellol[1], Vanillin[1], Linalyl Acetate[1], Limonene[1], Citrus Bergamia Peel Oil[1], Linalool[1], Benzyl Alcohol[1], Coumarin[1], Geraniol[1], Geranyl Acetate[1], Pinene[1]

  1. prirodnog podrijetla
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  3. proizvedeno od bio sastojaka
Napomena proizvođača
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Laverana GmbH & Co. KG, Am Weingarten 4, 30974, Wennigsen, Njemačka, www.lavera.de/impressum

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Lavera Tonik za vlasište Revitalize & Boost

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

3,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
1 (100%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.