LOGONA Šampon protiv prhuti, 250 ml

Nježno čišćenje i njega problematičnog vlasišta

€ 9,39

(€ 37,56 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 8,92 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 8,45 / kom.-10%
  • od 6 proizvoda samo € 7,69 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • idealno za perutanje vlasišta
  • bez sulfata i nježno
  • uravnotežujuća svojstva

Često naručeno zajedno sa LOGONA daily care osvježavajuća pasta za zube, 75 ml

LOGONA Šampon protiv prhuti, 250 ml € 9,39 (€ 37,56 / l)
LOGONA daily care osvježavajuća pasta za zube, 75 ml € 2,69 (€ 35,87 / l)
Ukupna cijena: € 12,08
Opis

Šampon protiv prhuti posebno je razvijen za potrebe nadraženog, suhog vlasišta sklonog peruti. Blagi tenzidi i inovativni kompleks aktivnih sastojaka biljnog podrijetla s organskim uljem borovice i odabranim ekstraktima nježno čiste i njeguju vlasište i dovode ga u ravnotežu. Također sprječavaju nastanak nove prhuti kod redovitog korištenja.

Primjena: Preporuča se za svakodnevnu upotrebu, posebno kod prhuti i suhog vlasišta.

Br. proiz. LOGO-00230
Sadržaj: 250 ml
EAN: 4017645008014
Marka: LOGONA
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Šamponi
Tip kose: Kosa sklona peruti
Značajke: Bez sulfata, Unisex, Vegansko
Certtifikati: NaTrue
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Coco Glucoside, Glycerin, Disodium Cocoyl Glutamate, Sodium Pca, Sodium Cocoyl Glutamat, Xanthan Gum, Glyceryl Oleate, Betaine, Citric Acid, Juniperus Oxycedrus Wood Oil[1], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[1], Populus Nigra Bud Extract, Phytic Acid, Betula Alba Leaf Extract[1], Urtica Dioica (Nettle) Extract[1], Levulinic Acid, Salix Alba (Willow) Bark Extract, Sodium Levulinate, Tannic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Ascorbyl Palmitate

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Informacija proizvođača
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 6, 31020, Salzhemmendorf, Njemačka, post@logocos.de, www.logocos.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za LOGONA Šampon protiv prhuti

30 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,9 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
30 (46%)
4 zvjezdice
13 (20%)
3 zvjezdice
11 (16%)
2 zvjezdice
8 (12%)
1 zvjezdica
3 (4%)

65 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 30 recenzija na drugim jezicima.