MÁDARA Organic Skincare SOS+ Sensitive Night Cream, 70 ml

Hrani kožu pod stresom dok spavate

€ 48,59 € 53,99 -10%

(€ 694,14 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 70 ml

Na zalihama imamo još samo 2 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za osjetljivu i nadraženu kožu
  • balansirajuća svojstva
  • pruža hidrataciju

Često naručeno zajedno sa MÁDARA Organic Skincare SOS+ Sensitive Moisturiser, 50 ml

MÁDARA Organic Skincare SOS+ Sensitive Night Cream, 70 ml € 48,59 (€ 694,14 / l)
MÁDARA Organic Skincare SOS+ Sensitive Moisturiser, 50 ml € 45,44 (€ 908,80 / l)
Ukupna cijena: € 94,03
Opis

Zahvaljujući nemasnoj teksturi s ekstraktima algi, uljem jojobe i hijaluronskom kiselinom, ova krema optimalno njeguje osjetljivu, stresnu i iritiranu kožu tijekom noći. Nudi uravnotežujuća svojstva i pruža koži vlagu.

Primjena:

  • Nanositi svake večeri na očišćeno lice, vrat i dekolte.
  • Za optimalne rezultate, koristite u kombinaciji s SOS+ Sensitive hidratantnom kremom.
Br. proiz. BS-A3014
Sadržaj: 70 ml
EAN: 4752223014475
Marka: MÁDARA Organic Skincare
Primjena: Noćna njega
Konzistencija/oblik doziranja: Krema
Vrste proizvoda: Kreme za lice
Tip kože: Nadražena koža, Osjetljiva koža
Značajke: Neparfurmirano, Vegansko
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Organic
Vrsta pakiranja: karton, tuba
Sastojci (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Glycerin, Pentylene Glycol, Polyglyceryl-3 Stearate, Cetearylalcohol, Coco Caprylate/Caprate, Dicaprylyl Carbonate, Isoamyl Laurate, Aqua, Hydrolyzed Rhodophycea Extract, Mangifera Indica (Magno) Seed Butter[1], Cellulose, Caprylic/Capric Triglyceride, Xanthan Gum, Octyldodecanol, Potassium Hydroxide, Sodium Hyaluronate, Palmitic Acid, Stearic Acid, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Sodium Phytate, Hydrolyzed Hyaluronic Acid

  1. Sastojci iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: MADARA COSMETICS, AS, ZELTIŅU IELA 131, 2167, MARUPE, Latvija, support@madaracosmetics.com, www.madaracosmetics.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za MÁDARA Organic Skincare SOS+ Sensitive Night Cream

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder