Najel Alaun dezodorans u spreju, 125 ml

Štiti od neugodnih tjelesnih mirisa!

€ 5,99

(€ 47,92 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 125 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: utorak, 06. listopada, ako naručite do: četvrtak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • dezodorira
  • ima adstringentno djelovanje
  • bez mirisa

Često naručeno zajedno sa Najel Dezodorans u stiku od alaun kamena, 100 g

Najel Alaun dezodorans u spreju, 125 ml € 5,99 (€ 47,92 / l)
Najel Dezodorans u stiku od alaun kamena, 100 g € 9,89 (€ 98,90 / kg)
Ukupna cijena: € 15,88
Opis

Dezodorans u spreju posebno je praktičan za korištenje i nudi iste prednosti kao i ostali Najel proizvodi od alaunija. Nježan je prema koži, neutralizira znoj i neugodne mirise - za svježinu koja traje cijeli dan!

Primjena:

  • Poprskajte proizvod izravno na željena područja kože – najbolje ispod pazuha ili na stopalima.
Br. proiz. NAJ-C-PIE10NJ/6
Sadržaj: 125 ml
EAN: 3760061220522
Marka: Najel
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Dezodoransi
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Vegansko
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Natural
PAO: 6 mjeseci
Upozorenje: Izbjegavajte kontakt s očima i po potrebi isperite s puno vode, Koristiti samo izvana., Koristiti samo na zdravoj koži
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: bočica s raspršivačem / sprej
Sastojci (INCI)

Aqua, Potassium Alum, Levulinic Acid, Glycerin, Sodium Levulinate, Polyepsilon-Lysine, Sodium Chloride

O proizvodima s alaun kamenom
Pravne informacije
Proizvođač: Laboratoire Najjar, Technoparc Saone Vallée Est, 315 rue Georges Charpak, 01390, Civrieux, Francuska, www.najel.net/en

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Najel Alaun dezodorans u spreju

22 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,2 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
26 (56%)
4 zvjezdice
11 (23%)
3 zvjezdice
4 (8%)
2 zvjezdice
1 (2%)
1 zvjezdica
4 (8%)

46 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 22 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder