Niyok 2 u 1 deo i antiperspirant Oriental Wood, 40 ml

Prirodna zaštita s drvenastim mirisom

€ 9,19

(€ 229,75 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 40 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • pouzdano i njegujuće
  • posebno izdašno
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Niyok 2 u 1 deo i antiperspirant Green Touch, 40 ml

Niyok 2 u 1 deo i antiperspirant Oriental Wood, 40 ml € 9,19 (€ 229,75 / l)
Niyok 2 u 1 deo i antiperspirant Green Touch, 40 ml € 8,39 (€ 209,75 / l)
Ukupna cijena: € 17,58
Opis

Ova deo krema štiti i njeguje pazuhe tijekom cijelog dana. Količina veličine zrna graška dovoljna je za siguran osjećaj tijekom cijelog dana i sprječavanje neugodnih mirisa ili znoja. Drvenasta mirisna nota, uparena sa začinskim srčanim notama, za samouvjeren nastup.

Primjena:

  • Količina na vrhu prsta ispod pazuha dovoljna je za cijeli dan svježine.
  • Proizvod se brzo upija i ne ostavlja tragove na odjeći.
Br. proiz. TIT-3246NIY
Sadržaj: 40 ml
EAN: 4260664930686
Marka: Niyok
Vrste proizvoda: Dezodoransi
Tip kože: Za sve tipove kože, Osjetljiva koža
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Drvenaste
Sastojci (INCI)

Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Sodium Bicarbonate, Zea Mays Starch, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Zinc Oxide, Hydrogenated Castor Oil, Caprylic/Capric Triglyceride, Parfum, Zinc Ricinoleate, Equisetum Arvense Extract, Salvia Officinalis (Sage) Oil, Aqua, Propandiol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Tocopherol (Vitamin E), Linalool, Limonene, Citronellal, Anise Alcohol, Citral

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Niyok GmbH, Rohrdamm 88, 13629, Berlin, Njemačka, dorka@titania-fabrik.de

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Niyok 2 u 1 deo i antiperspirant Oriental Wood

14 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,4 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
16 (66%)
4 zvjezdice
3 (12%)
3 zvjezdice
3 (12%)
2 zvjezdice
2 (8%)
1 zvjezdica
0 (0%)

24 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 14 recenzija na drugim jezicima.