PURE SKIN FOOD Organic Harmony Toner Yarrow - Witch Hazel, 100 ml

Posebno nježna podrška njezi kože

€ 23,99

(€ 239,90 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 100 ml

Na zalihama imamo još samo 5 komada.

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • kod nadraženih i osjetljivih tipova kože
  • zaštitna svojstva
  • uravnotežujuće i pročišćavajuće
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa PURE SKIN FOOD Organic Farewell Rosacea Mask, 60 ml

PURE SKIN FOOD Organic Harmony Toner Yarrow - Witch Hazel, 100 ml € 23,99 (€ 239,90 / l)
PURE SKIN FOOD Organic Farewell Rosacea Mask, 60 ml € 25,99 (€ 433,17 / l)
Ukupna cijena: € 49,98
Opis

Ovaj potpuno biološki tonik zahvaljujući odabranim aktivnim sastojcima poput stolisnika i hamamelisa ima zaštitna svojstva. Blago miriše i idealan je za svakodnevnu primjenu, a sastojci poput flavonoida njeguju i kožu sklonu aknama.

Primjena:

  • Tonik se jednostavno može raspršiti.
  • Za optimalan učinak njege preporučuju se oblozi za lice ili 7-skin metoda.
  • Još bolja je primjena zajedno s Organic Farewell Rosacea Mask, koja se može izravno pomiješati s tonikom i nanijeti na zahvaćena područja.
Br. proiz. XPS-15005100
Sadržaj: 100 ml
EAN: 9120043480025
Marka: PURE SKIN FOOD
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Hidrolati i tonici
Tip kože: Osjetljiva koža
Značajke: Vegansko
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: staklo, bočica s raspršivačem / sprej
Sastojci (INCI)

Achillea Millefolium Flower Water[2], Hamamelis Virginiana (Witch Hazel) Water[2], Potassium Sorbate, Citric Acid, Carvone[1], Camphor[1], Eugenol[1], Limonene[1], Benzaldehyde[1], Terpineol[1], Benzyl Alcohol[1], Menthol[1], Linalool[1]

  1. Prirodni sastojci hidrolata
  2. iz kontroliranog biološkog uzgoja
O uljima i njihovoj primjeni
Ostale mogućnosti primjene
Pravne informacije
Proizvođač: niceshops GmbH, Saaz 99, 8341, Paldau, Austrija, www.pureskinfood.at

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za PURE SKIN FOOD Organic Harmony Toner Yarrow - Witch Hazel

31 recenzija kupaca u drugim jezicima

3,7 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
21 (44%)
4 zvjezdice
8 (17%)
3 zvjezdice
6 (12%)
2 zvjezdice
8 (17%)
1 zvjezdica
4 (8%)

47 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 31 recenziju na drugom jeziku.