Savon du Midi Sapun sa shea maslacem – Special Edition, Fleur de Coton (100 g)

Blagi, hranjivi sapun od shea maslaca u prekrasno dizajniranoj kutiji.

€ 3,79 € 3,99 -5%

(€ 37,90 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris: Fleur de Coton

Svježina pamuka

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 3,59 / kom.-10%
  • od 3 proizvoda samo € 3,39 / kom.-15%
  • od 6 proizvoda samo € 3,27 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • napravljeno s visokokvalitetnim biljnim uljima
  • tradicionalna saponifikacija

Često naručeno zajedno sa Savon du Midi Čvrsti šampon - Sensitiv, 85 g

Savon du Midi Sapun sa shea maslacem – Special Edition, Fleur de Coton (100 g) € 3,79 (€ 37,90 / kg)
Savon du Midi Čvrsti šampon - Sensitiv, 85 g € 7,19 (€ 84,59 / kg)
Ukupna cijena: € 10,98
Opis

Čak i danas, ovi sapuni od shea maslaca izrađuju se na jugu Francuske tradicionalnim metodama. Naglasak je na očuvanju i nastavku provansalske umjetnosti izrade sapuna u njenom najboljem obliku. Kao baza za sapune koriste se samo organska biljna ulja, koja se zatim obogaćuju organskim shea maslacem (karité) i - ovisno o sorti - pažljivo odabranim mirisima, eteričnim uljima ili pigmentima. Ovaj precizan i stručan postupak osigurava iznimno blage i njegujuće sapune.

Br. proiz. SDM-110598K
Sadržaj: 100 g
EAN: 4260007647332
Marka: Savon du Midi
Konzistencija/oblik doziranja: Čvrsto
Vrste proizvoda: Sapuni
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Egzotične, Svježe, Lavanda, Puderaste, Ruža, Slatke, Citrusi/Nalik citrusima
Certtifikati: BDIH - Cosmos Organic
PAO: 12 mjeseci
Upozorenje: Izbjegavajte kontakt s očima i po potrebi isperite s puno vode, Koristiti samo izvana., Proizvod čuvajte na sigurnom i izvan dohvata djece
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti, Čuvati na suhom
Vrsta pakiranja: karton
Sastojci (INCI)

Sodium Palmate[1], Sodium Palm Kernelate[1], Aqua, Parfum, Glycerin[1], Sodium Chloride, Citric Acid, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[2], Terpineol[3], Linalool[3], Eugenol[3], Juniperus Virginiana (Cedarwood) Oil[3], Citronellol[3]

  1. proizvedeno od bio sastojaka
  2. iz biološke poljoprivrede
  3. iz eteričnih ulja/parfema
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Treibholz Bio & Naturwaren GmbH, Glehner Heide 4, 41352, Korschenbroich, Njemačka, mail@treibholz.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Savon du Midi Sapun sa shea maslacem – Special Edition

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder