Sisi and Joe Anti-Grease Shampoo, 200 ml

Prirodno i harmonizirajuće čišćenje kose

€ 5,57 € 6,19 -10%

(€ 27,85 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihama imamo još samo 8 komada.

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 6 proizvoda samo € 5,07 / kom.-18%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za masnu kosu
  • čisti bez isušivanja
  • za dugotrajnu svježinu
  • Unisex Unisex
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa Sisi and Joe Volume Shampoo, 200 ml

Sisi and Joe Anti-Grease Shampoo, 200 ml € 5,57 (€ 27,85 / l)
Sisi and Joe Volume Shampoo, 200 ml € 5,57 (€ 27,85 / l)
Ukupna cijena: € 11,14
Opis

Ekstrakt jabuke, bazge i koprive temeljito čisti kosu i osigurava dugotrajnu svježinu. Istodobno štiti kosu od isušivanja. Ekstrakti aloe vere, divlje ruže i nevena pružaju optimalnu zaštitu i njegu za vrhove kose.

Primjena:

  • Nanesite šampon na mokru kosu i pažljivo utrljajte u kosu i vlasište.
  • Ostavite da kratko djeluje i dobro isperite toplom vodom.

Savjet:

Šamponirajte kosu dva puta. Prvo pranje otapa i uklanja prljavštinu, sebum i styling-proizvode. Tijekom drugog pranja kose, hranjivi sastojci poput proteina i vlage ulaze u vlasi. Na taj način se gradi struktura kose i osigurava se dugotrajan volumen!

Br. proiz. PGR-5240066
Sadržaj: 200 ml
EAN: 9009077004455
Marka: Sisi and Joe
Vrste proizvoda: Šamponi
Tip kose: Masna kosa
Značajke: Unisex, Vegansko
Sastojci (INCI)

Aqua, Sodium Coco­ Sulfate, Coco Glucoside, Lauryl Glucoside, Pyrus Malus (Apple) Juice[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Citricacid, Polyglyceryl-4-Caprate, Glyceryl Oleate, Pca Glyceryl Oleate, Parfum[3], Glycerin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Glycerin[2], Sodium Chloride, Rosa Canina Fruit Extract[1], Sambucus Nigra (Elderberry) Fruit Extract[1], Hypericum Perforatum Flower Extract[1], Urtica Dioica (Nettle) Root Extract[1], Calendula Officinalis Flower Extract[1], Arctium Lappa Extract[1], Tilia Cordata (Linde) Flower Extract[1], Inulin, Hydrogenated Vegetable Glycerides Citrate, Tocopherol (Vitamin E), Limonene[3], Linalool[3], Geraniol[3], Citral[3]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
  2. proizvedeno od bio sirovina
  3. prirodna mirisna kompozicija
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Pure Green Brands GmbH, Gewerbepark 17, 6426, Roppen, Austrija, service@puregreen.at, www.puregreen.at

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Sisi and Joe Anti-Grease Shampoo

4 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,1 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
4 (57%)
4 zvjezdice
1 (14%)
3 zvjezdice
1 (14%)
2 zvjezdice
1 (14%)
1 zvjezdica
0 (0%)

7 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 4 recenzije na drugim jezicima.