LÉA NATURE SO BiO étic Gel za tuširanje "Trešnjin cvijet", 300 ml

Blago čišćenje za tijelo

€ 4,19

(€ 13,97 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 300 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • pruža dragocjenu hidrataciju
  • s prirodnim mirisom

Često naručeno zajedno sa LÉA NATURE SO BiO étic Gel za tuširanje "Voće iz voćnjaka", 300 ml

LÉA NATURE SO BiO étic Gel za tuširanje "Trešnjin cvijet", 300 ml € 4,19 (€ 13,97 / l)
LÉA NATURE SO BiO étic Gel za tuširanje "Voće iz voćnjaka", 300 ml € 4,19 (€ 13,97 / l)
Ukupna cijena: € 8,38
Opis

Ovaj gel za tuširanje razmazuje Vašu kožu prirodnom formulom koja dolazi potpuno bez nepotrebnih dodataka. Blage tvari za pranje uklanjaju nečistoće i istovremeno pružaju iznimno nježan osjećaj na koži. Visok udio prirodnih sastojaka i nježan miris trešnjina cvijeta razmazuju Vaša osjetila i pružaju intenzivnu hidrataciju.

Primjena: Umasirajte gel za tuširanje u vlažnu kožu i zatim ga isperite.

Br. proiz. GLN-5007856
Sadržaj: 300 ml
EAN: 3517360027983
Marka: LÉA NATURE SO BiO étic
Highlights: ⚡Mega popusti
Konzistencija/oblik doziranja: Gel
Vrste proizvoda: Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Sigurno tijekom trudnoće, Unisex
Mirisne note: Voćne
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Parfum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Lactic Acid

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Laboratoire Lea, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Francuska, contact@leanature.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za LÉA NATURE SO BiO étic Gel za tuširanje "Trešnjin cvijet"

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

4,3 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (33%)
4 zvjezdice
2 (66%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

3 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.