LÉA NATURE SO BiO étic Hidrolat različka, 200 ml

Prava cvjetna vodica kao svakodnevna dodatna njega

€ 7,55 € 8,39 -10%

(€ 37,75 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 200 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za osjetljivu i umornu kožu
  • revitalizirajuća svojstva
  • opuštajuće i njegujuće

Često naručeno zajedno sa La Saponaria Attivi Puri hijaluronska kiselina različitih molekularnih težina, 30 ml

LÉA NATURE SO BiO étic Hidrolat različka, 200 ml € 7,55 (€ 37,75 / l)
La Saponaria Attivi Puri hijaluronska kiselina različitih molekularnih težina, 30 ml € 9,35 (€ 311,67 / l)
Ukupna cijena: € 16,90
Opis

Ova prava cvjetna vodica od francuskog različka idealna je za osjetljive i umorne oči. Ima osvježavajuća i revitalizirajuća svojstva te pruža ugodan osjećaj svježine.

Primjena: Ujutro i/ili navečer nanesite na područje oko očiju pomoću natopljene blazinice.

Br. proiz. GLN-5007925
Sadržaj: 200 ml
EAN: 3517360028157
Marka: LÉA NATURE SO BiO étic
Highlights: ⚡Mega popusti
Biljna vrsta: različak
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Cvjetne vodice
Tip kože: Osjetljiva koža, Umorna koža
Značajke: Bez alkohola, Vegansko
Mirisne note: Cvjetne
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: bočica s raspršivačem / sprej
Sastojci (INCI)

Centaurea Cyanus Flower Water, Sodium Benzoate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Aqua, Glycerin, Lactic Acid

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Laboratoire Lea, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Francuska, contact@leanature.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za LÉA NATURE SO BiO étic Hidrolat različka

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder