LÉA NATURE SO BiO étic Mirisni gel za tuširanje s citrusnim voćem, 300 ml

Nježno čišćenje s osvježavajućim i energizirajućim mirisima

€ 4,19

(€ 13,97 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 300 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • baza za čišćenje bez sulfata
  • svježina i hidratacija

Često naručeno zajedno sa LÉA NATURE SO BiO étic Gel za tuširanje "Voće iz voćnjaka", 300 ml

LÉA NATURE SO BiO étic Mirisni gel za tuširanje s citrusnim voćem, 300 ml € 4,19 (€ 13,97 / l)
LÉA NATURE SO BiO étic Gel za tuširanje "Voće iz voćnjaka", 300 ml € 4,19 (€ 13,97 / l)
Ukupna cijena: € 8,38
Opis

Ovaj jednostavan i prirodan gel za tuširanje ima posebno nježnu formulu bez sulfata i sunčan, okrepljujući miris citrusa. Nježno čisti kožu i istovremeno je hidratizira.

Br. proiz. GLN-5010089
Sadržaj: 300 ml
EAN: 3517360029703
Marka: LÉA NATURE SO BiO étic
Highlights: ⚡Mega popusti
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Bez sulfata
Mirisne note: Citrusi/Nalik citrusima
Certtifikati: ECOCERT - Cosmos Organic, Cosmébio - COSMOS ORGANIC
PAO: 6 mjeseci
Upozorenje: Izbjegavajte kontakt s očima i po potrebi isperite s puno vode, Nemojte gutati/piti
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Cocamidopropyl Betaine, Decyl Glucoside, Glycerin, Sodium Cocoyl Glutamat, Sodium Chloride, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Xanthan Gum, Parfum, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Juice Powder[1], Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Lactic Acid, Limonene, Citrus Aurantium Peel Oil, Citral, Geraniol, Linalool

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Laboratoire Lea, 23 Avenue Paul Langevin, 17183, Perigny, Francuska, contact@leanature.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za LÉA NATURE SO BiO étic Mirisni gel za tuširanje s citrusnim voćem

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena