Sonnentor Bio čaj Heavy metal, 27 g

Tamno, intenzivno i aromatično

€ 4,89

(€ 181,11 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 27 g

Na stanju od 09. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do utorak, 13. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • začinsko, eterično i ljuto
  • savršeno uz sir i pečenje
  • sa sljezom i rooibosom

Često naručeno zajedno sa Sonnentor Organski čaj za opuštanje, 18 vrećica s dvije komore (18 g)

Sonnentor Bio čaj Heavy metal, 27 g € 4,89 (€ 181,11 / kg)
Sonnentor Organski čaj za opuštanje, 18 vrećica s dvije komore (18 g) € 5,19 (€ 288,33 / kg)
Ukupna cijena: € 10,08
Opis

Čaj poput rock koncerta - intenzivan, začinjen i s dozom uzbuđenja. Mješavina s crnim kimom, rooibosom, crnim borovom i odabranim začinima pruža svjež, začinski, aromatičan i eteričan okus. To čini Heavy Metal idealnim za uz pečenje, sir ili obilne namaze. Pustite da vaši okusni pupoljci zaplešu!

Priprema: Ostavite 5-10 minuta u vrućoj vodi na 100°C.

Br. proiz. XPI-ST-02594
Sadržaj: 27 g
EAN: 9004145025943
Marka: Sonnentor
Konzistencija/oblik doziranja: Čaj u vrećici
Vrste proizvoda: Čajevi i pribor za čaj
Značajke: Vegansko
Certtifikati: EU-Bio pečat
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom i suhom
Sadržaj (čaj): Vrećicae čaja
Vrijeme infuzije: 5 minuta, 6 minuta, 7 minuta, 8 minuta, 9 minuta, 10 minuta
Sirovine

rooibos 20%[1], Crni kumin 20%[1], Thymian[1], Vrisak[1], ljubičasta mrkva 10%[1], kim[1], crni papar[1], crni sljez 5%[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Hranjiva vrijednost
Hranjiva vrijednost po 100 g
Energetska vrijednost 1302 / 311 kj / kcal
Masti 11,06 g
  od toga Zasićene masne kiseline 1,85 g
Ugljikohidrati 19,58 g
  od toga Šećer 6,42 g
Bjelančevine 12,23 g
Sol 0,3 g
Pravne informacije
Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: Sonnentor, Sprögnitz 10, 3910, Zwettl, Austrija, www.sonnentor.com/de-at

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Sonnentor Bio čaj Heavy metal

3 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,9 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
10 (90%)
4 zvjezdice
1 (9%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

11 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 3 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder