SPEICK ORGANIC 3.0 sapun, 80 g

Također štiti resurse

€ 5,19

(€ 64,88 / kg, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 80 g

Na zalihama imamo još samo 8 komada.

Očekivana dostava: utorak, 06. listopada, ako naručite do: četvrtak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • čisti cijelo tijelo
  • stvara kremastu pjenu

Često naručeno zajedno sa SPEICK MEN Active gel za tuširanje Hair + Body, 200 ml

SPEICK ORGANIC 3.0 sapun, 80 g € 5,19 (€ 64,88 / kg)
SPEICK MEN Active gel za tuširanje Hair + Body, 200 ml € 6,59 (€ 32,95 / l)
Ukupna cijena: € 11,78
Opis

S ovim sapunom cijelo se tijelo oslobađa od prljavštine i nečistoća. Mekana i kremasta pjena nježno čisti, dok ulja kokosa i maslina hidratiziraju. Održiva proizvodnja također štiti i okoliš. Idealno za njegujuće čišćenje.

Br. proiz. SYN-61062
Sadržaj: 80 g
EAN: 4009800003330
Marka: SPEICK
Konzistencija sapuna: Tvrdi
Konzistencija/oblik doziranja: Čvrsto
Vrste proizvoda: Sapuni
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Bez glutena, Bez laktoze, Unisex, Vegansko
Certtifikati: BDIH - Cosmos Natural
Sastojci (INCI)

Sodium Olivate, Sodium Cocoate, Sodium Stearate, Aqua, Parfum, Glycerin, Valeriana Celtica Extract, Sodium Chloride, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Citronellol, Linalool, Geraniol, Benzyl Acetate, Geranyl Acetate

Prirodna termalna kozmetika za cijelo tijelo
ORGANIC 3.0
Pravne informacije
Proizvođač: Speick Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Benzstr. 9, 70771, Leinfelden-Echterdingen, Njemačka, info@speick.de, www.speick.de/de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za SPEICK ORGANIC 3.0 sapun

4 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,4 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
5 (71%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
2 (28%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

7 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 4 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder