TEA Natura Hidratantni gel za tuširanje, 250 ml

Nježno čišćenje s omekšavajućim svojstvima

€ 7,29

(€ 29,16 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 250 ml

Na stanju od 27. listopada

Zašto traje duže?

Zašto traje duže? Ovaj proizvod trenutno nije u našem skladištu, ali će uskoro biti dostupan. Možete ga prednaručiti - proizvod će biti poslan odmah po primitku novih zaliha. Zatvorite napomenu

Isporuka do četvrtak, 29. listopada

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • hidratizira
  • s đumbirom i narom

Često naručeno zajedno sa I PROVENZALI Aloe pjena za kupanje, 400 ml

TEA Natura Hidratantni gel za tuširanje, 250 ml € 7,29 (€ 29,16 / l)
I PROVENZALI Aloe pjena za kupanje, 400 ml € 4,89 (€ 12,23 / l)
Ukupna cijena: € 12,18
Opis

Formuliran s blagim, prirodnim surfaktantima, ovaj gel za tuširanje pogodan je za sve tipove kože, uključujući suhu i dehidriranu kožu. Biljni ekstrakti i eterična ulja koja sadrži pružaju intenzivna hidratantna i omekšavajuća svojstva.

Upotreba:

  • Nanesite količinu proizvoda veličine lješnjaka na vlažnu kožu, nježno umasirajte i temeljito isperite.
  • Alternativno, možete razrijediti malu količinu proizvoda izravno u kadi, a zatim oprati kao i obično.
Br. proiz. TEAN-IDRAT
Sadržaj: 250 ml
EAN: 8032697812644
Marka: TEA Natura
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Higijena tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Unisex, Vegansko
Mirisne note: Aromatične, Voćne
Certtifikati: AIAB
PAO: 12 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Sastojci (INCI)

Aqua, Sodium Myristoyl Sarcosinate, Disodium Cocoamphodiacetate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Lauroyl Sarcosinate, Sodium Lauryl Sulfoacetat, Glycerin, Gluconolactone, Lactic Acid, Sodium Benzoate, Urea, Potassium Sorbate, Ricinus Communis Seed Oil, Pogostemon Cablin Oil, Cedrus Atlantica Oil/Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Fruit Extract[1], Eugenol, Eugenia Caryophyllus Oil, Zingiber Officinale Root Extract, Eucalyptus Globulus Oil, Lavandula Oil/Extract, Panthenol, Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Citric Acid, Phenoxyethanol, Ethylhexylglycerin, Tetrasodium Glutamate Diacetate

  1. iz biološkog uzgoja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Teanatura SRL Società Benefit, via delle palombare 55A, 60127, Ancona AN, Italija, www.teanatura.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za TEA Natura Hidratantni gel za tuširanje

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

5,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (100%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
0 (0%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

1 ocjena

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.