Vielö Organic Body Lotion, 50 ml

Losion za tijelo za prirodnu i dubinsku njegu

€ 21,99

(€ 439,80 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 50 ml

Na zalihama imamo još samo 5 komada.

Očekivana dostava: utorak, 06. listopada, ako naručite do: četvrtak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • regenerira i smiruje
  • hidratizira

Često naručeno zajedno sa Urtekram Aloe Vera Shower Gel, 500 ml

Vielö Organic Body Lotion, 50 ml € 21,99 (€ 439,80 / l)
Urtekram Aloe Vera Shower Gel, 500 ml € 12,49 (€ 24,98 / l)
Ukupna cijena: € 34,48
Opis

Nježna formula ovog losiona za tijelo njeguje i osjetljivu i suhu kožu te ju čini podatno mekom. Za to je zaslužan kompleks aktivnih tvari koji se sastoji od organske sirutke, ulja pšeničnih klica, hijaluronske kiseline i ekstrakata nevena, lavande i kadulje. Koža se opskrbljuje vlagom i postaje blistavo lijepa.

Primjena: Nanesite na očišćenu i suhu kožu. Nježno utrljajte.

Br. proiz. VIE-WS07
Sadržaj: 50 ml
EAN: 9120088280321
Marka: Vielö
Vrste proizvoda: Njega tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Refill
Certtifikati: Austria Bio Garantie
Opće informacije: Dobro protresite prije upotrebe.
Sastojci (INCI)

Lactis Serum Proteinum[3], Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[3], Triticum Vulgare Germ Oil[3], Polyglyceryl-3 Dicitrate/Stearate[2], Cetyl Alcohol[2], Glycerin[3], Betaine[2], Aqua[2], Citricacid[2], Xanthan Gum[2], Tocopherol (Vitamin E)[2], Lavandula Angustifolia Flower Oil[3], Sodium Hyaluronate[2], Potassium Sorbate, Salvia Officinalis (Sage) Oil[3], Citronellal[1], Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil[3], Geraniol[1], Polyglyceryl-4-Caprate[2], Arnica Montana Flower Extract[3], Lavandula Angustifolia Flower Extract[3], Rosmarinus Officinalis Leaf Extract[3], Limonene[1], Calendula Officinalis Flower Extract[3], Salvia Officinalis (Sage) Leaf Extract[3], Sodium Lactate[2], Citral[1]

  1. iz kontroliranog biološkog uzgoja i iz prirodnih eteričnih ulja
  2. prirodnog podrijetla
  3. iz kontroliranog biološkog uzgoja
Dodatne informacije o primjeni
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: vielö GmbH, Schulstrasse 7, 4642, Sattledt, Austrija, office@vieloe.com

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Vielö Organic Body Lotion

1 recenzija kupaca u drugim jezicima

3,0 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
1 (33%)
4 zvjezdice
0 (0%)
3 zvjezdice
1 (33%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
1 (33%)

3 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 1 recenziju na drugom jeziku.