We Love The Planet Lovely Lavender dezodorans

Pouzdana zaštita s mirisom poput buketa divlje lavande

RasprodanoProizvod više nije dostupan u našoj trgovini

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Opis

Ovi dezodoransi dostupni su u obliku stika i kao krema u ekološki prihvatljivoj ambalaži. Lovely Lavender nudi prekrasan miris divlje lavande, koji obavija osjetila. Zahvaljujući sodi formula na bazi čistih prirodnih sastojaka sprječava stvaranje neugodnih mirisa, dok kokosovo ulje i kukuruzni škrob drže pazuhe suhima. Odabrana biljna ulja i pčelinji vosak osiguravaju ugodnu konzistenciju, koja se može savršeno nanijeti i optimalno njeguje osjetljivo područje ispod pazuha.

Primjena:

  • Stik: Pritisnite stik malo na donjoj strani i nanesite proizvod u tankom sloju ispod pazuha s nekoliko poteza. Ostavite da se upije jednu do dvije minute. Jedan stik traje oko 2 do 3 mjeseca.
  • Krema: Uzmite malo kreme prstima i ravnomjerno utrljajte ispod pazuha. Ostavite oko jednu minutu da se upije. Jedna kutija je dovoljna za oko 3 mjeseca.

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za We Love The Planet Lovely Lavender dezodorans

23 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,5 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
24 (68%)
4 zvjezdice
6 (17%)
3 zvjezdice
4 (11%)
2 zvjezdice
1 (2%)
1 zvjezdica
0 (0%)

35 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 23 recenzije na drugim jezicima.