Weleda Exo Youth Power Night Repair Elixir šipak, 30 ml

Exo Youth Power Night Repair Elixir šipak

€ 29,49

(€ 983,00 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 30 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Popust na količinu!

  • od 2 proizvoda samo € 28,01 / kom.-5%
  • od 3 proizvoda samo € 26,54 / kom.-10%

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za sve tipove kože
  • čista prirodna kozmetika
  • inovativna tehnologija

Često naručeno zajedno sa Lavera Glow By Nature Vitamin C 3in1 Creme, 50 ml

Weleda Exo Youth Power Night Repair Elixir šipak, 30 ml € 29,49 (€ 983,00 / l)
Lavera Glow By Nature Vitamin C 3in1 Creme, 50 ml € 14,89 (€ 297,80 / l)
Ukupna cijena: € 44,38
Opis

Ovaj noćni eliksir koristi visokorazvijenu peptidnu tehnologiju kako bi intenzivno podržao kožu tijekom noćne faze regeneracije. Snažna kombinacija hranjivog šipka, prirodnog astaksantina i bioaktivnih egzosoma ublažava vidljive znakove starenja kože i učvršćuje strukturu kože. Ujutro ten izgleda prirodno svježe.

Primjena:
Ujutro i navečer po potrebi nanesite nekoliko kapi na navlaženo lice i nježno umasirajte.

Br. proiz. WEL-102347
Sadržaj: 30 ml
EAN: 4001638596381
Marka: Weleda
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Serumi
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Vegansko
Certtifikati: NaTrue
Sastojci (INCI)

Aqua, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Alcohol Denat, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Lysolecithin, Betaine, Centella Asiatica Leaf Culture Extract, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil[1], Punica Granatum Pericarp Extract[1], Hydrolyzed Lepdium Meyenii Root[1], Haematococcus Pluvialis Extract, Sodium Hyaluronate, Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Pseudostellaria Heterophylla Extract, Xanthan Gum, Sodium Stearoyl Glutamate, Maltodextrin[1], Pentylene Glycol, Parfum[2], Beta-Caryophyllene, Camphor, Citral, Citrus Aurantium Peel Oil, Coumarin, Geranyl Acetate, Limonene, Linalool, Pinene, Terpinolene

  1. iz biološkog uzgoja
  2. Prirodni parfem / prirodne mirisne tvari eteričnih ulja
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Weleda AG, Möhlerstraße 3 - 5, 73525, Schwäbisch Gmünd, Njemačka, www.weleda.de

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Weleda Exo Youth Power Night Repair Elixir šipak

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder