Willi Dungl Biljni čaj za razbuđivanje i koncentraciju, 20 vrećica s dvostrukom komorom (36 g)
Za energičan početak dana
€ 5,29
(€ 146,94 / kg, uključ. 25% PDV
Značajke i prednosti
- izvrsna biljna mješavina
- sa svježim okusom mente
- vrlo bogat vitaminima
Slični proizvodi
Opis
Ovaj biljni čaj savršen je izbor za jutro. S visokokvalitetnim biljem i prepun vitamina, topli napitak omogućuje vam da dan započnete s punom energijom. Zahvaljujući metvici, eukaliptusu i limunskoj travi dobiva se prekrasan osvježavajući okus koji fino zaokružuju mate, đumbir, lavanda i bobice kleke.
Sadržaj: 20 dvokomornih vrećica po 1,8 g
| Br. proiz. | XPI-TK-74017 |
|---|---|
| Sadržaj: | 36 g |
| EAN: | 9001475040172 |
| Marka: | Willi Dungl |
| Konzistencija/oblik doziranja: | Čaj u vrećici |
| Vrste proizvoda: | Čajevi i pribor za čaj |
| Značajke: | Bez plastike |
| Sadržaj (čaj): | Vrećicae čaja |
Sirovine
22 % zelena metvica (spearmint), limunska trava, mate čaj, 13 % eukaliptus, Ginger, bobice borovice, Lavender, vitamin C (askorbinska kiselina), niacin, vitamin E (tokoferol), pantotenska kiselina, Vitamin B6, vitamin B2 (riboflavin), vitamin B1 (tiamin), folna kiselina, biotin, vitamin B12 (kobalamin)
Hranjiva vrijednost
| Hranjiva vrijednost | po 100 ml[1] |
|---|---|
| Energetska vrijednost | 4 / 1 kj / kcal |
| Masti | 0 g |
| od toga Zasićene masne kiseline | 0 g |
| Ugljikohidrati | 0,2 g |
| od toga Šećer | 0 g |
| Bjelančevine | 0 g |
| Sol | 0 g |
- pri pripremi jedne vrećice s 200 ml vode
Sastav
| Sastav | po 100 ml[1] |
|---|---|
| vitamin C | 6 mg |
| niacin | 1,2 mg |
| vitamin E (tokoferol) | 0,9 mg |
| vitamin B5 (pantotenska kiselina) | 0,45 mg |
| vitamin B6 | 0,11 mg |
| vitamin B2 (riboflavin) | 0,11 mg |
| vitamin B1 (tiamin) | 0,08 mg |
| vitamin B9 (folna kiselina) | 15 µg |
| biotin | 3,75 µg |
| vitamin B12 (kobalamin) | 0,19 µg |
- pri pripremi jedne vrećice s 200 ml vode
Pravne informacije
| Odgovorni operater prehrambenog poslovanja: | TEEKANNE GmbH, Münchner Bundesstr. 120, 5020, Salzburg, Austrija, www.teekanne.at/de-at |
|---|