100% Pure Nourishing Body Cream, Coconut Lime (236 ml)

Njegujuća njega tijela s anti-age svojstvima

€ 24,69 € 25,99 -5%

(€ 104,62 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Miris: Coconut Lime

Na zalihi

Očekivana dostava: četvrtak, 01. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za svaki tip kože
  • hidratizira
  • hranjivo i bogato
  • Bez glutena Bez glutena
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa 100% Pure Shower Gel Big, Coconut Lime (474 ml)

100% Pure Nourishing Body Cream, Coconut Lime (236 ml) € 24,69 (€ 104,62 / l)
100% Pure Shower Gel Big, Coconut Lime (474 ml) € 23,99 (€ 50,61 / l)
Ukupna cijena: € 48,68
Opis

Prekrasno kremasti losion za tijelo bogat je dragocjenim anti-age vitaminima te koži pruža mekoću i podatnost. Hidratantna biljna ulja pomažu ublažiti osjećaj suhoće i zatezanja, dok pažljivo komponirana, hranjiva formulacija koži daje svježiji izgled.

Primjena: Svakodnevno nakon tuširanja ili kupanja nanesite na cijelo tijelo i umasirajte.

Br. proiz. 100PCP-1BCLBC8OZ
Sadržaj: 236 ml
EAN: 843585155471
Marka: 100% Pure
Konzistencija/oblik doziranja: Krema, Losion
Vrste proizvoda: Njega tijela
Tip kože: Za sve tipove kože
Značajke: Bez glutena, Vegansko
Mirisne note: Kokos, Vanilijaste, Citrusi/Nalik citrusima
Opće informacije: Nova receptura
PAO: 6 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Sastojci (INCI)

Aloe Barbadensis Leaf Juice, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Vegetable Glycerin, Behenylalkohol, Cetearylalcohol, Theobroma Cocoa Seed Butter, Rosa Canina (Rosehip) Oil, Punica Granatum (Pomegranate) Seed Oil, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Camellia Sinensis Leaf, Chamomilla Recutita, Chrysanthemum Coccineum (Chrysanthemum) Flower, Calendula Officinalis (Ringelblume) Flower, Lavandula Angustifolia (Lavender) Flower, Chondrus Crispus, Tocopherol (Vitamin E), Vitis Vinifera Seed Oil, Natural Fragrance (Parfum), Lauryl Laurate, Isoamyl Laurate, Cetyl Palmitate, Cetearyl Glucoside, Phytic Acid, Dehydroacetic Acid, Sodium Bicarbonate, Benzyl Alcohol[1], Limonene[1], Linalool[1]

  1. sastojak eteričnih ulja
Napomene o promjenama recepture i pakiranja
Pravne informacije
Proizvođač: 100% PURE®, Purity Cosmetics Inc., Oakland Rd 2221, 95131, San Jose, Sjedinjene Američke Države, customerservice@puritycosmetics.com, 100percentpure.com
Opunomoćenik EU kao odgovorna osoba: MSL Solution Providers, Upper Pembroke St., Suite 5385, D02 X361, Dublin, Irska, info@msl.io, msl.io

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za 100% Pure Nourishing Body Cream

55 recenzije kupaca u drugim jezicima

4,1 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
38 (48%)
4 zvjezdice
24 (30%)
3 zvjezdice
9 (11%)
2 zvjezdice
2 (2%)
1 zvjezdica
5 (6%)

78 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 55 recenzija na drugim jezicima.