Antos Serum za obrve i trepavice "Che due ciglioni", 15,50 ml

Njega za jačanje u praktičnom formatu

€ 11,15 € 12,39 -10%

(€ 719,35 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 15,50 ml

Na zalihi

Očekivana dostava: petak, 09. listopada, ako naručite do: ponedjeljak do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • tonizirajuća svojstva
  • s biotinom i hijaluronskom kiselinom
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa La Saponaria WOW 3u1 krema za konture očiju, 15 ml

Antos Serum za obrve i trepavice "Che due ciglioni", 15,50 ml € 11,15 (€ 719,35 / l)
La Saponaria WOW 3u1 krema za konture očiju, 15 ml € 13,04 (€ 869,33 / l)
Ukupna cijena: € 24,19
Opis

Podarite svojim trepavicama i obrvama novu vitalnost! Poseban serum pruža tonizirajuća i njegujuća svojstva. Njegova receptura sadrži odabrane ekstrakte sabal palme, koprive i goji bobica, a zaokružena je biotinom i hijaluronskom kiselinom.

Primjena:

  • Serum svakodnevno nanesite četkicom od korijena do vrhova trepavica i obrva.
  • Zatim ostavite da se osuši.
Br. proiz. ATS-C32
Sadržaj: 15,50 ml
EAN: 8051122773596
Marka: Antos
Konzistencija/oblik doziranja: Serum
Vrste proizvoda: Posebna njega
Značajke: Vegansko
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Che due Ciglioni

Aqua, Propandiol, Lycium Barbarum (Goij) Fruit Extract, Serenoa Serrulata Fruit Extract, Urtica Diocia (Nettle) Leaf Extract, Betaine, Hydroxypropyl Starch Phosphate, Sodium Polyitaconate, Sodium Hyaluronate, Phenylethanol, Caprylyl Glycol, Dehydroxanthan Gum, Biotin, Maltodextrin, Avena Sativa (Oat) Bran Extract, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Levulinic Acid, Sodium Levulinate

Prikladni proizvodi
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Emmedue Cosmetics srl, Via Mameli 5, 15033, Casale Monferrato (AL), Italija, emmeduecosmetics@pec.it

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Antos Serum za obrve i trepavice "Che due ciglioni"

2 recenzije kupaca u drugim jezicima

3,3 od 5 zvjezdica
5 zvjezdice
0 (0%)
4 zvjezdice
1 (33%)
3 zvjezdice
2 (66%)
2 zvjezdice
0 (0%)
1 zvjezdica
0 (0%)

3 ocjene

hrvatski jezik još nema niti jednu recenziju, ali možete pronaći 2 recenzije na drugim jezicima.


Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder