Babyton Baby & Kids Shampoo, 400 ml

Nježno čišćenje kose beba i djece bez sulfata

€ 9,26 € 10,29 -10%

(€ 23,15 / l, uključ. 25% PDV - bez troškova dostave )

Sadržaj: 400 ml

Na zalihama imamo još samo 3 komada.

Očekivana dostava: srijeda, 07. listopada, ako naručite do: nedjelja do 23:59.

Hrvatska: besplatna standardna dostava od € 49,90
Više informacija o otpremi i dostavi

Značajke i prednosti

  • za osjetljivo vlasište
  • blaga No-Tears formula
  • uravnotežena pH vrijednost
  • s nevenom i kokosovim uljem
  • Bez glutena Bez glutena
  • Vegansko Vegansko

Često naručeno zajedno sa NeBiolina KIDS Hair Conditioner, 200 ml

Babyton Baby & Kids Shampoo, 400 ml € 9,26 (€ 23,15 / l)
NeBiolina KIDS Hair Conditioner, 200 ml € 7,10 (€ 35,50 / l)
Ukupna cijena: € 16,36
Opis

Bez suza, bez briga – Baby & Kids Shampoo nježan je poput zagrljaja. Posebno je razvijen s uravnoteženom pH vrijednošću za osjetljivu kožu i kosu beba. Njegova formula nježno čisti i čini kosu mekom i podatnom. Osim toga, obogaćen je Aloe Verom, nevenom i kokosovim uljem kako bi kožu i kosu opskrbio vlagom, njegovao ih i zaštitio od suhoće.

Prednosti:

  • za osjetljivo vlasište beba i djece
  • blaga No-Tears formula – ne peče za oči
  • uravnotežena pH vrijednost
  • s Aloe Verom, nevenom i kokosovim uljem

Primjena:

  • nanijeti na mokru kosu, zapjeniti u nježnu pjenu i nježno umasirati u kosu
  • temeljito isprati obilnom količinom tople vode
Br. proiz. JNJ-BBT9061
Sadržaj: 400 ml
EAN: 8684375309061
Marka: Babyton
Konzistencija/oblik doziranja: Tekućina
Vrste proizvoda: Njega za bebe i djecu, Šamponi
Tip kose: Osjetljiva kosa, Osjetljivo vlasište
Značajke: Bez glutena, Bez sulfata, Vegansko
PAO: 12 mjeseci
Napomena o skladištenju: Čuvati na hladnom, suhom mjestu i zaštićeno od svjetlosti
Vrsta pakiranja: boca
Za koga?: Baby, Dijete
Sastojci (INCI)

Aqua, Lauryl Glucoside, Coco Glucoside, Glycerin, Glyceryl Oleate, Aloe Barbadensis Leaf Juice, Calendula Officinalis Flower Extract, Xanthan Gum, Cocos Nucifera (Coconut) Oil, Lavandula Angustifolia Oil

Zakonsko jamstvo & podaci o proizvođaču
Proizvođač: Yukselis Ltd., 2537 St., 8, Umit Ave., 06810, Ankara, Turska, www.baby-ton.com

Slični proizvodi

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Iskustva naših kupaca

recenzija na sljedećem jeziku: hrvatski za Babyton Baby & Kids Shampoo

Prikladno uz to

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder